×
#Ľudia

Adriana Sklenaříková odhalila PRAVÝ DÔVOD rozchodu! Je to odlúčenie sŕdc, ale nie života

8.5. 21:20 Zdá sa, že slovenskej modelke začal chýbať svet modelingu a šoubiznisu. Priznala dokonca, že sa cíti takmer ako tínedžerka. Pozrite, ako jej dcérka vyrástla!

Adriana s manželom a dcérkou
Zdroj: https://www.instagram.com/p/B4Nch38hOuP/

Keď Adriana Sklenaříková (51) počas Vianoc oznámila, že sa so svojím manželom, marocko-francúzskym milionárom Aramom Ohanianom (54) po ôsmich rokoch manželstva rozchádza, mnohí boli v šoku.
Kvôli práci tak bola od rodiny pomerne často preč. V marcovom rozhovore pre francúzsky časopis Gala po prvýkrát porozprávala viac. Prezradila, že cíti, že sa jej opäť otvára široká škála možností. "Nepovedala by som, že sa cítim ako tínedžerka, ktorá objavuje svet, ale je tam kúsok tohto stavu," uviedla Adriana.

Aram Ohanian s dcérou Ninou
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cqa5Gp6KGF2/

Pokiaľ ide o dôvody ich rozchodu, pripísala to postupnému vývoju páru, pričom vysvetlila, že manžel ju dlho robil šťastnou, ale ľudia sa menia a situácie tiež. "Môžu sa objaviť iné túžby. A ak to nejde dobre, prečo by sme sa mali obetovať? Nikdy nie je príjemné povedať zbohom, ale vzťah, ktorý sa končí, nemusí byť nevyhnutne negatívny," poznamenala v rozhovore. Jej postoj po konci vzťahu prekvapuje, pretože verejnosti rozchod dvojice pripadá ešte ako pomerne čerstvý. "Pre ľudí áno. Ale s Aramom sme sa spoločne rozhodli už pred nejakým časom. Je to odlúčenie sŕdc, ale nie života. Držíme spolu pri všetkom, čo sa týka našej dcéry. Rozhodne si chceme spoločný vzťah s ňou zachovať," uviedla pre magazín Sklenaříková. Fotky Adriany, Arama a ich dcérky Niny nájdete v TU!

Prečítajte si aj:

Zdroj: Báječná žena