×
#Ľudia

ŠOK! Petrana má za sebou NEPRÍJEMNÚ minulosť: Pokúsila sa o...

20.3. 21:30 Petrana je hráčka, ktorá si prišla po Tomášovo srdce!

Petrana si veľké kamarátky v šou nenašla. Jednou z jej spriaznených duší sa stala Tereza, no "nafúkaný gang", ako ich ona s obľubou nazýva, si trochu znepriatelila. Aj preto mala slzy v očiach, keď došlo na lámanie chleba. Dievčatá sa mali rozhodnúť, ktorá z nich sa k Tomášovi hodí najmenej a keďže sa Petranino meno skloňovalo čoraz častejšie, sa bála, že zo šou bude musieť odísť.

Petrana
Zdroj: TV Markíza

Od Tomáša však ružu dostala. Následné pozvanie na rande niektoré jej súperky rozhodne nepoteší. Vymyslel pre ňu prekvapenie, na ktoré rozhodne nikdy nezabudne. Čerešničkou na torte je večera a práve na nej sa Petrana Tomášovi otvorí: „Mala som seriózne veľmi ťažké mentálne problémy. Asi od 16 rokov som mala extrémne depresie, úzkosti. V sedemnástich som sa pokúsila o samovraždu. Tuto mám jazvu, vidíš?,” ukázala prstom na jazvu na zápästí.

Petrana Gala mala pred pár rokmi extrémne depresie a úzkosti.
Zdroj: TV Markíza

„Kedysi som si myslela, že som extrémne škaredá. Nemala som rada svoje oči, ľudia ma za to šikanovali a hovorili mi, že som zombie. To bolo dokonca aj v škôlke. Prestala som chodiť do školy. Mala som aj bulímiu a tá sa mi stále môže vrátiť. Raz, keď to máš, tak stále máš ten hlas v hlave, a to nutkanie, ale musíš byť naozaj silný na to, aby si to prekonal. A ja som teraz úplný opak. Mám neskutočnú fóbiu zo smrti. Niekedy neviem zaspať, pretože dostanem strašnú úzkosť, že čo bude po smrti, či to bude iba ničota a tak… Je to zábavné, že niekto, kto si chcel zobrať vlastný život, tak teraz v noci rozmýšľam nad tým, že Ježiš ja nechcem zomrieť! Chcem žiť navždy!” povedala otvorene. Ako ich rande dopadne uvidíte dnes na Markíze. FOTO PETRANY A TOMÁŠA NÁJDETE TU!

Video