×
#Ľudia

Kim Basinger kedysi patrila k najkrajším ženám: Hrôza, čo z nej spravili plastické operácie!

22.3. 12:12 Kedysi krásna herečka nikdy verejne nepotvrdila, že by podstúpila plastickú operáciu tváre, avšak jej fotografie z posledného obdobia hovoria inou rečou.

Kim tvrdí, že starnutie je prirodzený proces a užíva si ho v plnej miere. V rozhovore pre magazín People v roku 2019 povedala, že: „Je to krásny proces. Je to nová cesta, ak nájdete spôsob, ako si to užiť, tak to stojí za to.“ Herečka zdôrazňuje dôležitosť zdravého životného štýlu, vrátane stravy, cvičenia, aby si udržala svoju krásu a vitalitu. Šesťdesiatdeväťročná umelkyňa však evidentne siahla aj po iných metódach. Niektorí odborníci predpokladajú, že podstúpila lifting, výplne i botox, ktoré ju zmenili na nepoznanie.

Kim Basinger na foto z roku 1989
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CbyDevTvYnn/

Psychická porucha

Herečka sa v súčasnosti ešte stále objavuje v rôznych filmoch a seriáloch, angažuje sa v ochrane životného prostredia a zvierat, za čo získala aj viacero ocenení. Pred časom sa však stiahla z verejného života, pretože, ako priznala, trpí agorafóbiou, čo je úzkostná porucha, ktorá jej bráni opustiť domov. Prepadali ju úzkostné stavy, cítila sa vyčerpaná a v podstate sa všetky činnosti musela učiť nanovo. Zdá sa, že s týmto démonom sa statočne popasovala a teraz už dokáže vyjsť aj medzi ľudí. AKTUÁLNE FOTKY KIM SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!