×
#Ľudia

ČOMU vďačí Andrea Verešová za svoju KRÁSU? Prezradila nám, čo PIJE každé RÁNO

21.3. 21:35 Vo svete modelingu sa pohybuje už dvadsať rokov, no stále vyzerá rovnako mladistvo. Aké je Andreino tajomstvo krásy? EVE prezradila viac!

Rada spomína na spoluprácu s Robertom Cavallim a na veľkolepé módne prehliadky pre Chanel počas milánskeho týždňa módy na slávnych španielskych schodoch. Tvrdí, že Karl Lagerfeld bol prísny, ale spravodlivý, neskutočne kreatívny a vždy milý. „Veľkým zážitkom bolo aj fotenie pre Giorgia Armaniho alebo Paca Rabanneho, ktorý mal vždy nádherné a na tú dobu dosť extravagantné šaty. Vybavujem si aj výnimočnú ponuku zahrať si po boku Brada Pitta vo filme Helena Trójska. Bola to určite obrovská príležitosť. Vtedy som to nezobrala kvôli škole. Dnes by som už neodmietla," prezradila v aprílovej EVE krásna modelka.

Andrea Verešová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Coe4coZLcBP/

A keďže sme veľmi zvedavé a od krásnych žien vždy dolujeme ich beauty tajomstvá, museli sme sa spýtať aj na tie Andreine. „Každé ráno pijem nalačno teplú vodu s citrónom a môj obľúbený kolagénový nápoj. Zbožňujem chutné vitamínové cukríky, ktoré podporujú rast vlasov a nechtov a zlepšujú stav pleti," prezradila Andrea. „Okrem správneho čistenia pleti a pleťových masiek si potrpím na kvalitné doplnky stravy a vitamíny. Verím, že krása vychádza zvnútra, a preto je dôležité vyživovať našu pleť a telo správnymi doplnkami stravy. Vo švajčiarskych laboratóriách značky Naiada Beauty som vyvinula svoj vlastný. Strata kolagénu spôsobuje ochabovanie pleti, kĺbov a starnutie. Preto môj kozmetický rad obsahuje ideálny pomer vitamínov, minerálov a ďalších jedinečných látok, ktoré z bežnej stravy nikdy nezískame. Pomáhajú omladzovať, regenerovať, vyživujú kĺby, vlasy aj nechty. Prášok si rozmiešam každé ráno alebo večer do vody a pijem nalačno," hovorí.

Jej krása a harmonické vyžarovanie však nie sú len dôsledkom kozmetickej starostlivosti: „Pravidelne meditujem a cvičím jogu, ktorá nás učí správne dýchať. Pomáha harmonizovať telo i dušu, odstraňuje bloky, únavu svalov, bolesti a má mnoho blahodarných účinkov. Joga je cesta srdcom, ktorá nás učí trpezlivosti, láske, porozumeniu, neočakávať, nevnucovať, nemanipulovať a odpúšťať. Nie sú to len ásany a krkolomné pózy, ale predovšetkým správne držanie tela, dýchanie, meditácie, mantry a kryje," odporúča modelka. Čo ešte je pre starnutie s gráciou dôležité? „Byť spokojná sama so sebou, tešiť sa na to, čo príde, na ďalšie krásne roky. Dôležitá je pozitívna myseľ, schopnosť radovať sa aj z maličkostí, rovnako ako starostlivosť o svoje telo aj dušu. Telo je náš chrám, ktorému by sme sa mali s láskou venovať. Verím, že vek je iba číslo a dozrievaním získavame na sile a múdrosti.  Najkrajšie obdobie ženy je, keď prestane rátať roky, riešiť svoje nedostatky a začne si plniť sny." VIAC FOTIEK ANDREY SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Celý rozhovor si môžete prečítať v aprílovej EVE.