×
#Ľudia

Slovenskí dabéri Geissenovcov prezradili viac než reality šou: Páčilo sa im u nás naozaj?!

21.5. 15:59 Už je to presne rok, čo prišli Geissenovci v rámci svojej známej šou aj na Slovensko. Mnohí, ktorí ich mali možnosť stretnúť aj naživo, na nich doteraz spomínajú s úsmevom.

Magazín EMMA sa pozrel na to, aký názor majú ich slovenskí dabéri Jožko Vajda a Helena Geregová. Jozef Vajda pre Nový Čas hovorí, že si dopredu pozrel, o čom epizódy budú, čakal, že to bude iné ako ich návštevy na jachtách či v luxusných destináciách v Amerike. „Tentoraz som si vopred pozrel, čo idem robiť. Inokedy to viac-menej čítam a na obraz sa nepozerám, ale teraz som si všímal, kde sú, v akom prostredí. Zaujímalo ma, čo o nás v epizódach bude.“

„A mám taký pocit, že sa po príchode na Slovensko takpovediac umiernili. Boli zrazu pokojnejší, disciplinovanejší, ak to tak môžem nazvať. A myslím si, že aj oni boli veľmi milo prekvapení zo Slovenska. Určite ich prekvapilo, že kdesi v strednej Európe sa nachádza krajina s toľkými krásnymi zákutiami, s takými milými ľuďmi a s takou obrovskou fanúšikovskou základňou. Mám z týchto epizód naozaj veľmi dobrý pocit, sú výborne spracované a Slovensko vďaka nim vychádza ako jedna mimoriadne zaujímavá destinácia na trávenie dovolenky alebo minimálne ako krajina, ktorá rozhodne stojí za návštevu," potvrdil jeho slová aj komentátor Michal Hudák. ZÁBERY GEISSENOVCOV NA SLOVENSKU NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU.