×
#Ľudia

FOTO Meghan po korunovácii: Rapídne schudla a keď uvidíte tie nohy...

15.5. 8:21 Meghan mala cez víkend iný program než korunováciu. Vybrala sa na malú túru v Kalifornii.

Na archívnej snímke z 9. marca 2020 britský princ Harry a jeho manželka Meghan prichádzajú na slávnostnú omšu pri príležitosti 71. výročia Commonwealthu vo Westminsterskom opátstve v Londýne.
Zdroj: TASR

Vojvodkyňa zo Sussexu si v nedeľu ráno vyšla zo svojho domu na pokojnú 40-minútovú túru. Manžel Harry (38) a ich dve deti - štvorročný Archie a čoskoro 2-ročná Lilibet - sa k nej nepridali. Hviezda seriálu Kravaťáci však bola v dobrej spoločnosti s dlhoročnými kamarátmi Markusom Andersonom a Heather Dorak, informuje PageSix. Meghan mala na sebe voľnejšie čierne tričko, ktoré odhaľovalo jej pochudnuté ruky, a na štíhlych nohách legíny rovnakej farby. Mama dvoch detí po takmer dvoch rokoch od pôrodu dcérky vyzerá chudšie ako kedykoľvek predtým, píše Život.sk.

Raritné zábery vojvodkyne prichádzajú po tom, čo mnohí ľudia spochybnili Meghanin zámer nezúčastniť sa na korunovácii kráľa Karola III. Historická udalosť sa zhodovala s Archieho narodeninami - udalosťou, ktorú ako mama odmietla vynechať. "Meghan v žiadnom prípade nemienila vynechať narodeniny svojho syna," povedal portálu PageSix nemenovaný zdroj.

Kráľovský životopisec Omid Scobie navyše začiatkom mesiaca tvrdil, že bývalá herečka sa do Spojeného kráľovstva nechystá v snahe "chrániť si svoj pokoj". "Je si vedomá toho, koľko pozornosti sa na ňu upriami, keď sa čo i len priblíži k tejto udalosti," povedal počas rozhovoru v relácii "This Morning" televízie ITV. "Je to vykreslené ako zámer. Keby prišla a len stála vedľa svojho manžela, komentáre dňa by boli úplne iné." Page Six predtým informoval, že 38-ročný princ Harry cez víkend rýchlo odletel z Londýna do Kalifornie, aby sa stihol vrátiť domov na oslavu 4. narodenín svojho syna. FOTO VYCHUDNUTEJ MEGHAN NÁJDETE TU!