Taťána Gregor Brzobohatá
Foto: instagram / @tatianagbrzobohata
#Ľudia

Posvietili sme si na tanier Taťány G. Brzobohatej: More zeleniny, zmrzka a poriadny krígeľ piva

Taťána Gregor Brzobohatá
Foto: instagram / @tatianagbrzobohata
#Ľudia

Posvietili sme si na tanier Taťány G. Brzobohatej: More zeleniny, zmrzka a poriadny krígeľ piva

26.3. 17:18 Blondínka s nádhernými zelenými očami Taťána Gregor Brzobohatá v jednom zo svojich instagramových postov vyzýva jesť zdravšie. 

32-ročná „Čechoslovenka“ Taťána Gregor Brzobohatá má v sebe všetko, čo čakáte, plus všetko, čo nečakáte. Popri práci modelky sa venuje svojej nadácii pre seniorov, veľa cestuje, miluje Prahu, dobré jedlo a svojho manžela Ondreja Brzobohatého.

Taťáne stav, v akom sa nachádza naša planéta, nie je ukradnutý. Na svojom instagramovom profile vyzýva fanúšikov k "rastlinným pondelkom", ktoré dokážu zázraky "Väčšina ľudí stále odmieta urobiť jednoduchú zmenu, ktorá by ovplyvnila osud celého sveta,"napísala modelka a pokračovala výzvou: "Takýto rastlinný pondelok zahŕňam do svojho jedálnička pravidelne - pre zdravie aj pre udržiteľnosť. Nepotrebujem jesť mäso každý deň. Poďte do toho so mnou. Touto nepatrnou zmenou môžeme ovplyvniť naozaj veľa." 

A aká je Taťána kuchárka?"Zlá! Mne varí Ondřej a to je fakt bomba. Nikdy v živote mi chlap nevaril, som nadšená. On je neskutočný kuchár! Zvládne čokoľvek. Som z toho totálne namäkko," prezradila v jednom z rozhovorov pre EVU.

 V ďalšej časti článku nájdete skvelé tipy pre zdravý životný štýl a krásnu postavu podľa Taťány. Nech vás neprekvapí pivo a zmrzlina!

Začnime zľahka. Aj takto môže vyzerať dezert modelky!

Rýchly vegánsky obedík podľa Taťány: "Fazuľky, šalát, zemiaky a nachos. Pravidelne si dávam oddych od mäsa a robí mi to dobre. Mne aj planéte."

Video

Diskusia
#evahriesnedobra