Poláková ukázala fotku spred 4 rokov: Pribratá a vystresovaná! Ako sa teraz STRAVUJE?
28. 2. 2022, 20:33 (aktualizované: 31. 5. 2024, 3:45)
Bývalá moderátorka Adriana Poláková prežíva najkrajšie obdobie vo svojom živote. Uplynulé mesiace pracovala na prerábke kaštieľa v Rakúsku, ktorý si kúpili s partnerom. V týchto dňoch ho otvárajú pre prvých turistov, ktorých sa už nevedia dočkať. Adrianin život však ešte pred pár rokmi nebol vôbec ružový..
Zdroj: instagram@adrianapolakova
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CZMoZBkIDAB/
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CZRFlFSIAdq/
Galéria k článku
Fanúšikovia vidia len to, čo sa známe osobnosti rozhodnú prezentovať na sociálnych sieťach. Väčšinou sú to luxusné dovolenky, drahé oblečenie či veľké autá. Pravda je však mnohokrát taká, že sa za pozlátkom skrývajú bezsenné noci a plač. Tak to zrejme bolo aj v prípade bývalej moderátorky Telerána Adriany Polákovej, ktorá pred štyrmi rokmi otvárala svoju milovanú cukráreň v hlavnom meste Iconique. "Toto som ja štyri roky dozadu, keď som otvárala Iconique. Od rána do večera naháňanie a stres. Potom doma večerné jedenie prvé za deň. Pekných 70 kíl ako lusk," napísala Adriana k fotke spred štyroch rokov, na ktorej má kilá navyše. Nečudo, veď začať podnikať popri moderovaní v Markíze určite nebolo jednoduché.
Navyše, Iconique už nefunguje. Adriana nedávno priznala, že podnik jej skrachoval. Ako sa zdá, za všetko môže pandémia. "Bez rozvozu žiadny biznis a stále rastúce náklady...," povedala. Určite však neľutuje. O pár dni totiž otvára svoj rakúsky kaštieľ prerobený na penzión a kilá navyše sú už minulosťou. Aktuálne drží Adriana proteínovú diétu, ktorá funguje na zvýšenom príjme kvalitných bielkovín a zároveň zníženom príjme cukrov a tukov v strave. Jej hosťom však žiadna diéta nehrozí! Bude im pripravovať mega chutné a bohaté raňajky a starať sa, aby im nič nechýbalo. Ubytovanie je určené pe tých, ktorí si chcú vychutnať luxus a pokoj neďaleko od domova v meste Burgau. "Apartmány pre 4 osoby stoja 220 € na noc, apartmán pre 2 osoby - ten na 2. poschodí s kuchynkou - 190 € a izba pre 2 osoby - 120 € na noc. Raňajky nie sú zahrnuté v cene. No určite si ich objednajte. Cena je 13 € na osobu a verte nám, že budú stáť za to,” oboznámila budúcich hostí. Avšak pripravte sa na to, že žiadne psy ani deti do dvanásť rokov nemôžu prísť.