Foto: Shutterstock
#Vzťahy a sex

Kde majú muži BOD G? Poďte ho vypátrať so Zakázanými stranami!

Foto: Shutterstock
#Vzťahy a sex

Kde majú muži BOD G? Poďte ho vypátrať so Zakázanými stranami!

25.11. 21:00 U žien je bájny bod G ako mystické miesto, ktoré nikto nikdy nevidel, ale každý verí, že existuje. Naopak, bod G u mužov je už niečo iné. Nájsť ho dokážete omnoho jednoduchšie.

Prostata síce znie strašidelne, uznávame, ale je kľúčom k silnejšiemu mužskému orgazmu. Okrem toho, že je zdrojom plodnosti aj mužských problémov, je to aj bod plný vzrušenia. Čo teda prostata je, načo slúži, ako sa k nej krok po kroku dostať a čo robiť, aby ste ho dostali do neba?

Krátky kurz biológie

Prostata je žľaza, ktorá mužom slúži na zvlhčenie močovej trubice pred ejakuláciou. Jej sekrét zároveň tvorí najväčší objem ejakulátu. Čiže je to ako nejaké zhromaždisko spermií. Má tvar gaštana a rokmi sa u mužov zväčšuje. To je síce prirodzené, no neprirodzené zväčšovanie už predstavuje problém. Ale o tom neskôr.

Odborníci ju nazývajú aj hrádza alebo po latinsky perineum. Umiestnená je medzi konečníkom a mieškom. Samozrejme, vnútri! Údajne má v sebe porovnateľné množstvo nervových zakončení ako ženský klitoris. A to už je čo povedať. Dostať sa k nej môžete prstom, ale tie odvážnejšie môžu skúsiť jazyk!

autor:  Diamond