×
#Ľudia

Parišková sa po dlhej dobe ozvala FANÚŠIKOM: Zverejnila fotky z DOVOLENKY!

28.5. 2022 10:59 Moderátorka Aneta Parišková (49) má za sebou skutočne náročné chvíle. V roku 2020 začala svoj boj s rakovinou. A hoci to bolo pre ňu fyzicky aj psychicky náročné, nevzdala sa, píše život.sk.

Anetu Pariškovú sleduje na Instagrame vyše 19-tisíc Slovákov, ktorých úprimne zaujíma, ako sa jej darí. Od januára však bolo na sociálnej sieti ticho a nikto netušil, ako sa moderátorka má. Teraz však konečne zverejnila nové fotky, na ktorých je s manželom. "S milovaným manželom v milovaných Tatrách. Som vďačná za tento darček k mojim narodeninám. A ďakujem aj vám všetkým za milé slová a blahoželania. Prajem vám veľa šťastia a lásky," uviedla k spoločným záberom.

Aneta pri manželovi doslova žiari a je vidieť, že chvíle s láskou sú pre ňu nenahraditeľné. Za pár mesiacov jej podrástli vlasy a vyzerá to tak, že čoskoro bude opäť dlhovláska. Na jednej fotke si dokonca dávajú bozk pri strome zaľúbencov a tak je jasné, že im to vo vzťahu klape aj po rokoch. FOTKY Z TATIER NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU.

Video