×
#Ľudia

NOVÝ pár v Let's Dance: Kto si zatancuje namiesto Márie Čírovej?

19.3. 19:39 Po odchode Márie Čírovej prichádza na scénu nový pár.

Po zranení Márie Čírovej všetci čakali ako sa situácia vyvinie. Nanešťastie jej zranenie bolo tak závažné, že si nemohla dovoliť pokračovať v súťaži. „Môžeme potvrdiť, že pre pretrvávajúce zdravotné komplikácie sa Mária Čírová, žiaľ, nepostaví na tanečný parket ani túto nedeľu a odstupuje zo súťaže. Spolu s Jorisom nám budú veľmi chýbať. Márii prajeme skoré uzdravenie a veríme, že ju čoskoro privítame v hľadisku,“ vyjadrila sa TV Markíza.

Tanečné páry Let's Dance: Joris Yacoub - Mária Čírová
Zdroj: TV MARKÍZA

Diváci si neboli istý, ako bude šou pokračovať. No TV Markíza dnes ráno informovala o novinke. Náhradným párom za indisponovanú Máriu Čírovú a jej tanečného partnera Jorisa sa stal markizácky moderátor Vratko Sirági a Anna Riebauverová.

Ako na novú výzvu reaguje Vratko? “Veľmi sa teším a zároveň je to pre mňa obrovská výzva. Stále to vstrebávam a som z toho v šoku. Ďakujem celému tímu, ktorý túto šou vytvára, za dôveru. Spravím maximum pre to, aby sme s mojou tanečnou partnerkou mohli v nedeľu podať čo najlepší výkon.” FOTO NOVEJ DVOJICE NÁJDETE V GALÉRII TU!

Video