×
#Ľudia

Dara Rolins v šatách z Oscarov? U nás taký úspech nezožali!

18.3. 17:54 Odhaľovali príliš veľa, a to sa našincom nepáči. Píše portál www.zivot.pluska.sk

Speváčka Dara Rolins (50) schytala drsnú kritiku za šaty, v ktorých sa ukázala na prvom kole Let´s Dance. Fanúšikom sa nepáčilo, že popovej dive odhaľovali viac, než by sa patrilo... V takmer identických šatách sa zhodou náhod v nedeľu večer na Oscaroch predviedla aj 27-ročná herečka Brooks Nader, píše eXtra.cz.

Dara Rolins schytala za tieto šaty kritiku.
Zdroj: InstagramDara Rolins

Šaty odhaľovali chrbát a strih ukázal aj poprsie. A to sa práve nepáčilo niektorým komentujúcim, ktorí si Daru podali pod príspevkom. „Tie šaty sú už príliš. Darinka, ste krásna, ale tieto šaty nie,“ odkázala Dare jedna z jej fanúšičiek. „Šaty krásne, ale vidieť implantáty, že nie sú v najlepšej kondícii (zboku). Človek by mal byť k sebe aj sebakritický. Nechápem, prečo ženy po 50-ke majú potrebu sa viac obnažovať,“ nešetrila kritikou ďalšia.

„Tie šaty sú už moc!!!!Tie prsia z boku nie sú vôbec pekné, tam je ten vek už vidieť," pustila sa do Dary ďalšia komentujúca. „Áno, krásna na svoj vek, pecka, ale zakryla by som skôr nedobre urobené prsia, alebo zvolila iný strih šiat. Veľmi to špatí," nedávala si servítku istá Monika. Zhodou okolností sa takmer identické šaty objavili aj na Oscaroch a mala ich na sebe herečka Brooks Nader. Ktorej teda pristali viac? FOTO DARY A BROOKS V IDENTICKÝCH ŠATÁCH NÁJDETE TU!

Video