×
#Ľudia

Návrhárka Rebecca Justh o MILOSTNOM živote po 60-ke: Budete sa ČERVENAŤ a možno aj závidieť

23.3. 18:32 Módna návrhárka a spisovateľka Rebecca Justh popiera zákony prírody. Má 66 rokov, no pri pohľade na ňu by ste to v živote nepovedali.

Ako píše Plus JEDEN DEŇ, každý, kto ju pozná, vie, že nemá problém vyjadriť sa k rôznym témam, dokonca ani pikantného charakteru. Možno práve preto bola v stredu večer hosťom legendárnej relácie K-FUN, ktorú obnovilo rádio ViVA. Rebecca Justh zasadla do štúdia v rádiu presne o 22. hodine. Spovedala ju osvedčená dvojica docent Hormón a inžinier Vagimír, teda Mário Gotti s Alexandrom Štrbom. Ich debata začala poriadne zhurta. Dvojica chcela vedieť, či má rada orálny sex. "Ja som na slovíčka, takže spojenie orálny sex pre mňa neexistuje. Orál je orál a sex je sex”, vysvetlila. Riešili sa však aj sexuálne polohy. Rebecca si nevedela vynachváliť slávnu ,,69”. “Tá poloha je úžasná, povedzme si na rovinu - na “leňoša”. Spodná šestka to má úžasné a ten hore stráca oveľa viac kalórií, takže vždy si vyberte polohu podľa toho, ako ste sa najedli”, priznala bez okolkov.

Aj vo svojich 66-tich rokoch to dokáže ustáť na jednej nohe. Roznožky cvičí dokonca každý deň.
Zdroj: Instagram/rebeccajusth

Na otázku, aká je v sexe ona, Rebecca bez zaváhania odpovedala: “Som výborná!” Čím dala jasne najavo, že vo svojom veku je stále sexuálne aktívna: "Keďže poznám svoje telo, stále všetko funguje a nemyslite si, že všetky ženy po 50-ke sú hneď hotové.” Zrelým poslucháčkam dokonca aj poradila: “Pokračujte ďalej a buďte šťastné, skúmajte svoje telá a garantujem, že to telo vám to vráti”. Moderátori chceli vedieť aj to, či si trénuje “svaly” svojich intímnych partií. “Áno, je to normálne. Som gymnastka, a tak musím vedieť všetkým hýbať,” nehanbila sa priznať.

Dokonca povedala, že neostáva rozhodne iba pri jednom čísle. Pri jednom orgazme teda ani zďaleka nekončí. “Ja som multiorgazmická. A ako sa prejavuje môj orgazmus? Prestanem dýchať, no som ticho a nie som vôbec hlučná. Orgazmus je liek na migrény, pretože počas neho dochádza k prekrveniu a kyslík tak dostanete do celého tela”, dodala s tým, že dokonca študovala aj kamasútru. ŠTEKLIVÉ FOTO REBECCY, KTORÁ V 66-KE OHURUJE POSTAVOU, SI POZRITE V GALÉRII.

Video