×
#Ľudia

Richard Autner sa ukázal BEZ TRIČKA: To je TELO, ktoré chce pro svojom boku každá žena!

19.3. 8:32 Herca môžete aktuálne vidieť v tanečnej šou Let´s Dance, no pohybu sa venuje celý život.

Kto si ešte nevšimol dokonalé tanečné kroky Richarda Autnera, akoby Let´s Dance ani nepozeral. Áno, mnoho hercov v tanci vyniká, no niektorí svoje schopnosti tajili. A to je aj Richardov prípad. Nikto nečakal, že dokáže vlniť bokmi, správne našľapovať na pätu či špičku. Jeho zručnosti prisudzujú tanečnej partnerke Dominike, ktorá vie svojich tanečných partnerov poriadne cepovať.

Na snímke je tanečná šou Let’s Dance 2023 TV Markíztelevízie markíza. Herec Richard Autner a Dominika Rošková
Zdroj: JÚLIUS DUBRAVAY

"Richard má problém so sústredením, on nevie dávať pozor a keď mu niečo vysvetľujem, má v hlave len opicu s činelmi," smeje sa jeho tanečná partnerka. Zdá sa, že učenie textov je pre herca jednoduchšie, než učenie sa tanečných krokov. Svoj skrytý talent pred pár rokmi ukázal aj Jankovi Ďurovčíkovi, ktorý ho z konkurzu na muzikál vyhodil. Odvtedy sa jeho schopnosti poriadne zlepšili.

Na snímke Richard Autner a Dominika Rošková počas predstavenia poroty a tanečných párov súťaže TV Markíza Let´s Dance 2023.
Zdroj: MICHAL SMRČOK

O tom svedčí aj jeho postava, ktorú skrýva pod tričkom. Len málokto by čakal také telo, ktoré pred nami už viac Richard neskrýva. Ukázal sa hore bez a ženy híkajú. FOTO RICHARDA BEZ TRIČKA NÁJDETE TU!