×
#Ľudia

Emma Drobná priznala TRÁPENIE: Po tom, čo sa jej dialo celý rok, skončila u TERAPEUTA!

19.3. 20:46 Kto by to bol povedal. Emma Drobná je mladá a krásna, v kariére sa jej darí a po boku má jedného z najžiadanejších mužov na Slovensku.

Speváčka sa však nehanbí priznať, že aj ona prežíva smútok a pády. Pred rokom ju potrápilo náročné obdobie, pomoc hľadala dokonca u odborníka. Emma to odhalila v podcaste Zoznam:Sa a tvrdí, že terapeut dokáže človeku v ťažkých chvíľach naozaj pomôcť. "Chodím na terapiu. Ja to považujem za veľký luxus, že môžem. Už nejaký rok… A je to naozaj jedna z najlepších investícií, čo človek pre seba môže urobiť, a ten čas pre seba,“ porozprávala priateľka bývalého futbalistu Filipa Šeba. Emmu podľa jej slov trápilo "blbé obdobie“ vyše roka.

Emma a Filip sa v minulosti objavili na titulke magazínu EVA.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CPAyr07L_rr/

"Nerozumela som tomu... Teraz, keď nemám svoj deň, poviem si, že je to okej, že môžem ho nemať dobrý. A tým pádom sa mi nespustí kolotoč tej úzkosti alebo obviňovania či tie procesy, ktoré sú bežné a utápanie sa v tom. Poviem si, že je to okej a prijmem to. Aj keď sa mi niečo nepodarí... Kedysi by som to brala ťažšie ako dnes,“ odkryla tajomstvá svojej duše moderátorovi Filipovi Lehotskému. Na chvíle, keď na ňu sadne tmavý mrak, už našla recept. "Ako prvé si poviem, že je to okej. Nedávam na seba ten tlak, že musím byť teraz hneď šťastná. A mám vtedy rada samotu. Alebo byť s najbližšími. A rada varím. To je pre mňa super terapeutická forma, taká ukľudňujúca. Pomáha to tým, že za krátky čas urobíš z ničoho niečo,” radí Emma. ZÁBERY ZO SPEVÁČKINHO SÚKROMIA NÁJDETE V GALÉRII.

Video