×
Foto: instagram.com/ @mirkahri
#Ľudia

Nenávidená Mirka si našla v Ruži kamošky: Fíha, fakt TIETO dve?! Sledujte, ako sa k sebe majú

14.5. 12:00 Kto videl všetkých deväť epizód Ruže pre nevestu, asi by ani nedokázal zrátať, koľkokrát Mirka Hriňáková vyslovila, že si do šou neprišla hľadať kamarátky.

Bývalá krasokurčuliarka je veľká individualistka a v reality šou si ide za svojím cieľom – získať srdce Tomáša Tarra. V priebehu deviatich epizód si medzi dievčatami spriaznenú dušu nenašla a otvorene sa vyjadrila, že vypadnutie neviest nijako emotívne neprežíva. Otvorene tiež priznala, že ani v súkromnom živote veľa kamarátok nemá, čo jej ostatné dievčatá rady vyhadzovali na oči. No zdá sa, že v ženskom kolektíve si svoje obľúbenkyne predsa len našla! Mirka najnovšie prezradila, s ktorými dievčatami si ostala blízka aj po nakrúcaní v Turecku.

Mirka a Priscilla v šou Ruža pre nevestu.
Zdroj: Instagram.com/@mirkahri

Keďže Mirka pôsobí dojmom nežnej princeznej, možno niektorých prekvapí, že kamarátky našla v dračici Marcele a barberke s podrezaným jazykom Priscille. "Macka a Pris síce neboli prvé baby, s ktorými som sa bavila na vile. Ale ostali tými poslednými, s ktorými v kontakte som,“ priznala na sociálnej sieti blondína a pridala aj sériu vrúcnych spoločných fotiek. Jej slová potvrdila Marcela. "Bože, veľmi som vďačná za vás!“ komentovala spoločné fotky a nešetrila srdiečkami.

"Ľúbim vás a som najviac za vás dve vďačná,“ súhlasila Priscilla. Tá s Mirkou už stihla napríklad zavítať na turnaj bojových športov. "S Priscillou sme síce neboli kamošky na prvý pohľad a každý z nás má nejakým spôsobom vždy predsudky, avšak pravda vyjde vždy najavo a ja som len rada, že sme zistili, že sme viac rovnaké ako nerovnaké. Aj keď sa to na prvý pohľad vôbec nemusí zdať,“ vyjadrila sa. POZRITE SI V GALÉRII MIRKINE FOTKY S KAMOŠKAMI Z RUŽE!