×
#Ľudia

Katka z Ruže skrýva pod šatami šteklivý detail: Fú, tetovanie ROVNO na ZADKU!

14.5. 12:40 Tá sa nezdá! Speváčka Katarína Talanová sa v markizáckej šou Ruža pre nevestu snažila vystupovať ako decentná dáma.

A hoci sa jej srdce televízneho ženícha Tomáša Tarra vybojovať nepodarilo, minimálne odprezentovala svoj spevácky talent a odniesla si tiež lichotivý titul Miss Ruža. Počas promenády v plavkách mnohým neušlo, že sa na blondínkinom pozadí vynímal tmavý fliačik. Ako je už teraz jasné, ide o tetovanie, ktoré si nechala Katka urobiť rovno na zadok! Speváčka ho totiž detailne ukázala na svojom Instagrame.

Katka po šou schudla 12 kíl a pýši sa výstavnou postavou. "Zamerala som sa na prerušovaný pôst. 16 hodín nejem a 8 hodín mám vyčlenených na jedenie. Vysadila som cukor. Jediný cukor som prijímala v ovocí a to trikrát do týždňa. Múku ani pšenicu som nejedla a nahradila zeleninou. Žiadne mliečne výrobky, okrem syra,“ prezradila pre EVU, ako sa jej to podarilo. Dodala tiež, že namiesto fitka chodí na turistiku a prechádzky so psíkom. Nedávno sa pochválila videom, na ktorom podstupuje populárne ošetrenie.

Katka Talanová schudla 12 kilogramov
Zdroj: Instagram @katytalan_

"Keďže som schudla viac ako desať kíl, tak potrebujem spevniť. Už som tretíkrát vyskúšala maderoterapiu. Je to naozaj úžasná procedúra a teším sa na výsledok,“ zverila sa Katka priaznivcom. Detailné zábery jej pozadia počas procedúry odhalili, že na ňom má neprehliadnuteľné tetovanie - čínsky znak! O jeho význam sa s nami účastníčka reality šou podelila. "Tetovanie znamená večný život aj život po smrti. Dala som si ho vytetovať, keď som mala 16 rokov. Veľmi som túžila skúsiť tetovanie a vybrala som si práve tento symbol,“ vysvetlila EVE Katka. JEJ TETOVANIE SI MÔŽETE POZRIEŤ V NAŠEJ GALÉRII.