×
#Ľudia

Daniela Nízlová už bola VYDATÁ: Pamätáte? Svadobné šaty z Ameriky a TAKTO vyzeral jej ženích!

9.5. 9:33 Zdá sa to už ako história!

Meno Twiinsky Daniely Nízlovej sa aktuálne skloňuje vďaka jej novému vzťahu. Na Let´s Dance si padli do oka s o 10 rokov mladším markizáckym hercom Victorom Ibarom a už pár týždňov tvoria oficiálny pár. V tejto súvislosti sa spomína jej posledný vzťah s futbalistom Stanislavom Lobotkom. Ten skončil rozchodom v roku 2021, speváčku a reprezentanta však bude navždy spájať dcérka Linda. No málokto si spomenie, že Daniele už kedysi zvonili svadobné zvony!

Na 8. kolo šou Let´s Dance už prišla s hercom Victorom Ibarom.
Zdroj: TV MARKÍZA

Písal sa máj 2010, keď vtedy 24-ročná speváčka povedala „áno“ hudobnému producentovi Braňovi Jančichovi, ktorý bol zároveň manažérom dua Twiins. Ako vtedy písal Plus JEDEN DEŇ, brali sa po trojročnom chodení v bratislavskom kostole, Daniele šla za svedka, ako inak, jej dvojička Veronika. Jedinými prominentnými hosťami boli moderátorka Barbora Rakovská a spevák Tomi Popovič, ktorí práve čakali dieťa. Nízlová žiarila v svadobných šatách dovezených z USA, a hostia sa po obrade zabávali na hostine v štvorhviezdičkovom hoteli v Senci.

Že Twiinske a hudobnému producentovi manželstvo nevydržalo, je už dnes každému jasné. Správu o rozchode potvrdil v januári 2013 samotný Jančich. "Je pravda, že kríza vo vzťahu nastala už skôr, ale nemali sme potrebu to riešiť na verejnosti, Snažili sme sa náš 5-ročný vzťah zachrániť," porozprával vtedy pre Plus JEDEN DEŇ. "Dôvodom nášho rozchodu je vzájomné ochladnutie citov a keďže sme zistili, že sme viac kamaráti ako partneri, bude to takte lepšie pre nás oboch," dodal Braňo. Manželstvo speváčky a producenta malo následne ešte trpkú dohru, keď sa sporili o peniaze a autorské práva k pesničkám dua Twiins. AKO VYZERALA SVADBA NÍZLOVEJ S JANČICHOM? POZRITE SI GALÉRIU.