Foto: Instagram / @branislav.mojsej
#Ľudia

Mladý Mojsej chce byť Superstar: Počúvnite si ako spieva, má na to?

8.10. 2021 16:59 Neslávne slávni rodičia mu nezabránia v budovaní vlastnej kariéry. Mladý Branislav Mojsej si ide za svojim snom a spevácke vlohy po otcovi Braňovi prišiel predviesť do známej speváckej súťaže..

Intonovať vie! Ako však zaujme porotu sa diváci dozvedia až dnes večer na televíznych obrazovkách. Na svojej sociálnej sieti sa Branislav prezentuje ako sympatický slušný chalan, ktorého spev naozaj baví. Priateľom posiela pravidelne videá, na ktorých spieva známe hity a doprevádza sa hrou na gitare. 

Branislav Mojsej
Zdroj: Instagram @branislav.mojsej

S otcom si zrejme dobre vychádza. Neváha sa pochváliť spoločnou fotkou na sociálnej sieti. Okrem rovnakej krvi ich teda spája aj láska k hudbe a totožné meno. 

Braňo a Braňo Mojsejovci
Zdroj: Instagram @branislav.mojsej

Na jednom z Branislavových videí spieva a hrá jednu z jeho obľúbených piesení Superman Tonight, ktorú spieva v origináli megastar Bon Jovi. Pôsobí pri tom uvoľnene a prirodzene. Doprevádza ho aj neznámy ženský vokálový hlas.

Uvidíme, čo prinesie casting a ako zaujme porotcov Paľa Haberu, Moniku Bagárovú, Leoša Mareša a Patríciu Pagáčovú.V upútavke Braňo Mojsej starší odkazuje synovi dojímavé vyznanie. Mladý talent Branislav pod video na svojej sociálnej sieti napísal: Keď chceš vidieť ako vyzerám, keď mám trému, tak v piatok pozeraj Superstar. Držíme palce!

Viac o Branislavi a jeho sexi fotku hore bez nájdete  v našej galérii.

Video