×
Foto: Instagram @lenkasoosova
#Ľudia

Markizáčka Lenka Šóošová baví ľudí vtipnými videami

8.10. 2021 8:15 Stálica markizáckeho Telerána Lenka Šóošová začala natáčať spontánne videá, ktoré bavia ľudí na sociálnych sieťach. Vždy dobre naladená moderátorka tak svojim elánom na fanúšikov prenáša svoju pozitívnu a vysmiatu náladu.

Do videa s názvom „Šup do pyžama" zapojila ostrieľaná moderátorka aj syna a malo veĺký úspech. Lenka je v skutku kreatívna duša. Vedeli ste, že absolvovala stredoškolské štúdium v odbore umelecký maskér? Šesť rokov pôsobila najskôr ako maskérka v Slovenskej televízii, ešte predtým, ako sa dostala do Markízy na pozíciu moderátorky.

Pri tomto videu asi mnohí siahnete po objednávke pizze alebo nájdete niekde doma v mrazáku aspoň mrazenú. Lenka ju totiž odprezentovala tak lákavo, že málokto nedostane chuť na toto nezdravé talianske pokušenie.

A tu Lenka ukazuje, že má dokonalý vkus pre módu. Prezentuje sa v  troch štýlových outfitoch. To, že je Šóošová trendy si za tie roky museli všimnúť aj diváci markizáckeho Telerána. Lenka totiž vždy vyčnieva z radu. Posúďte sami v našej galérii.

Anketa Páčia sa vám Lenkine videá?

Video