Foto: Instagram / @ lela_ceterova_official
#Ľudia

Snúbenica Karlosa Vémolu zavesila úplne nahú fotku. Playmate pokračuje v karére aj popri deťoch

7.10. 2021 16:59 Kariéra nekončí ani pri deťoch! Lela Ceterová, snúbenica českého MMA bojovníka Karlosa Terminátora Vémolu, nezaháľa s nahotinkami ani v tehotenstve.

Lela na svojej sociálnej sieti pravidelne zásobuje fanúšikov jej obrovských silikónov obnaženými fotkami. Všetci si mysleli, že s príchodom detí upustí a nahotinky z jej profilu postupne zmiznú. Opak je však pravdou a aj v tehotenstve pokračuje v pôvodnom nasadení. Na najnovšom zábere už dala dole aj spodné prádlo. Do popisu pod úplne nahú fotku s tehotenským bruškom na čiernom pozadí však vložila ľuďom i hlboký odkaz.

Prvé Vianoce Lely a Karlosa s dcérkou
Zdroj: instagram

 

„Being pregnant means every day is another day closer to meeting the other love of my life." začína Lela slová pod pikantným záberom, ktoré v preklade znamenajú, že byť tehotná znamená, že každý deň si bližšie k poznaniu ďalšej lásky tvojho života.

Vémola a Ceterová.
Zdroj: instagram L.C.

 

Ceterová chcela nahou fotkou podporiť každú ženu v období tehotenstva. „Nie každá z nás prežíva tieto chvíľe najlepšie, predsa telo sa mení a pod vplyvom hormónov aj celý psychický stav. Budúce maminky prežívajú všetko okolo seba veľmi intenzívne a emotívne. A musím sa priznať, ja tiež nie som výnimka. Každú jednu zmenu v tehotenstve by si mala každá žena užívať a vyťažiť z toho práve to najkrajšie. Navyše, pre našich mužov je práve táto naša zmena príťažlivá a sexy. Predsa mať doma tehotnú ženu je len na obdobie výnimočných deviatich mesiacov. Milujte svoje zmenené telo. Niektorá to zažije napríklad len raz za zivot, ale žiaľ, niektorá aj nikdy," odkázala svojim fanúšičkám.


Lelinu hot fotku nájdete v našej galérii


 

Video