×
#Ľudia

Michal zo svadobnej šou zúri: Podvodníci ho obrali o TISÍCKY eur!

8.1. 2022 15:40 Prežíva ťažké chvíle! Ženích Michal, ktorý sa preslávil v šou Svadba na prvý pohľad má hlavu v smútku. Naletel podvodníkom, ktorí ho obrali o peniaze aj o vysnívaný dom. Aké kroky podnikne?

Ešte v lete sa zdalo, že Michal prežíva najkrajšie obdobie vo svojom živote. Po stroskotanom vzťahu so svojou "nevestou" Dianou sa dal dokopy s Monikou, s ktorou začal plánovať spoločnú budúcnosť.  "Dali sme sa dokopy koncom júna, keď sme boli spolu prvýkrát vonku na Zlatých pieskoch. Písali sme si cez Instagram asi tak pred tromi mesiacmi a nebolo to najprv nič vážne. No už na prvom stretnutí preskočila iskra a sme spolu šťastní," prezradila v lete pre Nový Čas. Párik chcel spolu bývať, no prišla krutá rana! 

"Chcem všetkých upozorniť na podvodné praktiky stavebnej firmy z Rimavskej Soboty. Pred rokom, dňa 24. 11. 2020 sme podpísali zmluvu na stavbu mobilného drevodomu s dodaním do cca apríla 2021," informoval Michal. "Po prevode prvej zálohy 6 000 eur a následne o 2 mesiace, keď už bola postavená v Rimavskej Sobote vo firme hrubá stavba, ktorú som osobne navštívil, som previedol druhú splátku 11 000 eur. Potom sa postupne začali vyhovárať, prestali dvíhať telefóny, preberať poštu," vysvetlil ženích, ktorý prišiel dokopy o 17-tisíc eur.

Diana a Mišo zo svadobnej šou. Bohužiaľ, ich vzťah nevydržal.
Zdroj: tv markíza

Z celej situácie je sklamaný a nahnevaný nielen Michal, ale aj jeho partnerka Monika, ktorá sa tešila na ich spoločné bývanie. Jej fotky a čo prezradila o pochybnom podnikateľovi, ktorý ich obral o peniaze si prečítajte v našej galérii TU.

Prečítajte si aj: