×
#Ľudia

Dominika Cibulková opäť provokuje: Takto HOT ste ju ešte nevideli!

22.1. 2022 16:59 Žiari ako nikdy predtým! Naša bývalá profesionálna tenistka Dominika Cibulková neprestáva prekvapovať svojich fanúšikov odvážnymi fotografiami. Veď posúďte sami!

Dominika si za posledné mesiace prešla radikálnou zmenou. Začala držať diétu a pravidelne cvičiť, čo sa odrazilo na jej postave. "Neviem to presne na kilá, ale cítim to na oblečení – od pôrodu to určite bude aj nejakých 15 až 20 kíl," odpovedala na otázku, koľko kíl zhodila.

Domča hovorí, že kameňom úrazu je pre ňu strava.  "Musím mať nachystané presne, čo mám zjesť, a nič viac. Keď totiž idem do reštaurácie a mám si vybrať, či si dám šalát a rybu alebo hranolčeky a burger, som jednoducho veľmi slabá. Ja nemôžem mať na výber, musím mať hotové jedlo a zjesť len to," hovorí. Nuž a netají sa tým, že tento rok chce na svojej postave pracovať ešte viac. Určite ju ženie vpred najmä to, že vidí krásne výsledky svojej driny a vyzerá lepšie, ako kedykoľvek predtým. Najnovšie zverejnila aj dosť odvážnu fotografiu, ktorú nájdete v našej galéii TU. Má na sebe čierny outfit, ktorý je však priesvitný. Jasne ním hovorí celému svetu: "Cítim sa HOT!" A fanúšikovia jej dávajú za pravdu! "Postava TOP," napísal jej jeden z fanúšikov. "Wau, Dominika, krásna fotka," pochválila ju zas ďalšia. Pozrite si fotku a napíšte nám váš názor! Aj podľa vás vyzerá tak skvele?!