×
#Ľudia

Martin Šmahel ŠOKOVAL novou prácou: Je z neho profesionálny...

19.1. 8:12 Po konci jeho moderátorskej kariéry sme o Martinovi Šmahelovi počuli veľmi málo. Dnes však vieme, že sa chopil novej roboty. Čo si našiel?

Po relácii Survivor či Farma Xtra sa Martin Šmahel nemohol veľmi obracať za novými moderátorskými ponukami. Markíza s ním akoby prestala počítať a o jeho pôsobení v médiách by sme mohli hovoriť len ťažko. Krásavec sám doteraz nevie, prečo si vyslúžil vyhadzov, no tuší, že za tým boli osobné dôvody.

Nejaký čas sa venoval sociálnym sieťam a natáčal rôzne inšpiratívne videá v oblasti cvičenia a nám ženám stekala slinka po brade. Zdá sa, že ani to nepokrylo jeho potreby: „Od návratu zo Survivor je u mňa s moderovaním nejako ticho, skoro žiadne príležitosti neboli. Robil som rôzne práce doteraz, niečo mám pravidelne v oblasti videotréningu, žene som pomáhal s jej projektmi v službách a občas promo cez Instagram. Keby bola možnosť moderovania, jasné, že by som bral. Ale nie je, takže robím, čo príde,“ povedal otvorene pre Topky.sk.

Martin uverejnil svoje výsledky testov.
Zdroj: ARCHÍV M.Š.

Dnes však vieme, kde sa jeho pracovné kroky uberali. Finančná situácia dohnala Martina Šmahela k tomu, aby sa chopil roboty a začal makať: "Čaute, tuna s kamošom Brunom (vysokotlakový tepovač s ohrevom vody) tepujem v Bratislave a okolí sedačky, koberce, matrace, ak máš garáž s elektrikou tak aj auto," napísal k fotografii, ktorú pridal na svoj instagramový profil. Milé dámy, ak ste z okolia Bratislavy, môžete mať svojho Martina Šmahela na pár chvíľ doma, prečo to nevyužiť? FOTO MARTINA V NOVEJ PRÁCI NÁJDETE TU!