×
#Ľudia

Leonarda DiCapria videli v Cannes s touto ženou! Čo spolu majú?

28.5. 18:59 Ulovil ďalšiu krásku? Hollywoodsky lámač sŕdc si užíval v hoteli Martinez v Cannes. Zahráva sa však s ohňom, jeho "obeť" je vydatá!

Svedkovia v luxusnom hoteli v Cannes neverili vlastným očiam, keď Leonardo DiCaprio držal hlavu sklonenú, maskoval sa čiapkou a dokonca stál tvárou k stene, aby ho nikto neodfotografoval. Medzitým ho do výťahu nasledovala indická podnikateľka v sexi šatách Natasha Poonawalla. Ako píše Plus JEDEN DEŇ, vkrádanie sa do výťahu v luxusnom hoteli Martinez v Cannes vyvolalo zvesti o ich skrytom milostnom vzťahu.

Viac FOTO nájdete TU!

Iskrenie medzi dvojicou sa údajne začalo, keď sa tieto dve celebrity stretli na svadobnom obrade spoločného priateľa, prestížneho britského redaktora Vogue Edwarda Enninfula a Aleca Maxwellseena v Chelsea. Nikto netušil, že toto stretnutie povedie k niečomu viac ako len k priateľskému spojeniu.

Po svadbe známeho sa mala dvojica stretnúť aj súkromne na večeri v Londýne. Napriek úzkemu putu medzi týmito dvoma hviezdami, zdroje blízke dvojici trvali na tom, že medzi Leonardom a Natashou nie je nič iné ako priateľstvo. Koniec koncov, Natasha Poonawalla je vydatá za Adara Poonawalla, generálneho riaditeľa renomovaného Inštitútu v Indii. S Leonardovou históriou randenia so supermodelkami vrátane samotnej Naomi Campbell sa však množia špekulácie o skutočnej povahe ich "priateľstva". FOTO LEONARDA S NATASHOU V GALÉRII!

Anketa Myslíte si, že medzi Leonardom a Natashou je viac, ako priateľstvo?

Video