Foto: profimedia.sk
#Madam EVA

Pán herec a čerstvý otec Robert de Niro (79)! Pozrite si jeho sexi telo

27.5. 22:50 Nebol typický sexsymbol, ale my ho zbožňujeme celú jeho kariéru. Stále plodný a vitálny Robert mal v 37 rokoch také telo, že mnohé dnešné mužské hviezdy Hollywoodu by zbledli závisťou!

1990 Ujo v hnedom obleku

Tri roky pred päťdesiatkou sa objavil v dráme po boku Robina Williamsa. Ďalší krížik na chrbte na ňom, samozrejme, bolo badať, no stále sa pýšil hustou šticou. Na zábere nápadne pripomína detektíva, ktorý sa preslávil o pár rokov neskôr. Konkrétne Adriana Monka. Akurát Robert vyzerá v tom obleku a so zmrzlinou v ruke ako taký milý ujo sused od vedľa.

1990 Ujo v hnedom obleku
Zdroj: Profimedia

2003 Vlasatý aj fúzatý

Jubileum 60 rokov oslávil poriadnou zmenou imidžu. Niežeby to bolo dobrovoľné. Obsadili ho do historickej drámy Most osudu, kde stvárnil arcibiskupa, a takýto vlasato-‑fúzatý zjav patril k postave. Iskru mu to neubralo, no pôsobil o pár rokov staršie.

2003 Vlasatý aj fúzatý
Zdroj: Getty Images

2012 V pohode a v džínsoch

Keď mu chýbal jeden rok do sedemdesiatky, vyzeral mladšie ako v šesťdesiatke. Už nemal dlhé vlasy ani bradu a bol pekne oholený dohladka. Navyše nahodil mladícke džínsy, jednoduchú polokošeľu a čierne sako, čo spôsobilo, že vyzeral ako absolútne pohodový chlap. Šarmantný a charizmatický.

2012 V pohode a v džínsoch
Zdroj: Getty Images

Video