×
#Ľudia

Svadba ako z rozprávky: Bavorský PRINC si vzal dievča z ľudu, zatienila by aj Kate Middleton?

27.5. 22:29 Manželkou 40-ročného bavorského princa sa uplynulý víkend stala krásna o osem rokov mladšia študentka kriminológie, ktorá sa svojím vzhľadom aj výberom svadobných šiat nápadne ponášala na britskú princeznú Kate.

Ako pripomína Plus JEDEN DEŇ, o strhujúcom príbehu lásky medzi Ludwigom a Sophie-Alexandrou sa hovorí od ich zasnúbenia vlani v auguste. Ludwig, najstarší syn princa Luitpolda a prapravnuk posledného bavorského kráľa Ludwiga III., uchvátil srdcia mnohých svojím nepopierateľným šarmom a kráľovským rodom. Jeho úžasná nevesta Sophie-Alexandra pochádza z holandsko-kanadskej rodiny, no narodila sa v Singapure, čo tomuto podmanivému spojeniu dodáva medzinárodný nádych. Princ Ludwig Bavorský, temperamentný 40-ročný muž, si vymenil sľuby so svojou krásnou nevestou Sophie-Alexandrou Evekink (32), študentkou kriminológie z Oxfordu. Stalo sa tak v nedeľu počas extravagantnej svadby v nádhernom Kostole svätého Kajetána v srdci nemeckého Mníchova.

Sophie-Alexandra Evekink pripomínala svojim vzhľadom svadobný vzhľad princeznej Kate. Aj svadobné šaty boli podobné.
Zdroj: Dan Kitwood

Sobáš páru sledovali stovky divákov, ktorých srdcia si nevesta získala nielen svojou krásou, ale aj inteligenciou a zmyslom pre spravodlivosť.
Nevesta bola oblečená v klasickej bielej róbe so zložitými kvetinovými detailmi na princeznovskej sukni a priehľadnými dlhými rukávmi, pričom stelesňovala eleganciu a pôvab. Dlhý závoj, ozdobený jemnými čipkovanými kvetmi, ktoré dokonale dopĺňali jej róbu, sa za ňou nenútene rozplýval. Aby zvýraznila svoju prirodzenú krásu, vlasy mala do polovice zdvihnuté s pôvabnými prstencovými kučerami, ktoré jej padali cez plecia, zatiaľ čo v jej kaderách sa trblietala oslnivá diamantová kvetinová čelenka.

Nielen svadobnými šatami, ale celkovým vzhľadom pripomínala manželku princa Williama princeznú Kate. Ludwigov otec nijako neskrýval nadšenie zo synovej nevesty. "Ludwig sa rozhodol dobre. Moja budúca nevesta je veľmi inteligentná a vzdelaná žena,“ uviedol princ Luitpold v rozhovore pre nemecký denník Bild. A veru, Sophie nie je len krásna, ale aj múdra. Vyštudovaný má bakalársky titul v odbore politológie a východoeurópske štúdiá a magisterský titul z Oxfordu, kde sa v súčasnosti snaží získať aj doktorát. Zameriava sa na spravodlivosť pre obete sexuálneho násilia. Predtým pracovala sedem rokov pre OSN. FOTO ZO SVADBY BAVORSKÉHO PRINCA NÁJDETE V GALÉRII.

Video