Beyoncé Giselle Knowles-Carter
Foto: Profimedia
#Ľudia

Koľko meria a váži Beyoncé? Toto je tréning a jedálniček podľa bohyne medzi speváčkami

Beyoncé Giselle Knowles-Carter
Foto: Profimedia
#Ľudia

Koľko meria a váži Beyoncé? Toto je tréning a jedálniček podľa bohyne medzi speváčkami

18.11. 13:33 Hviezda medzi trénermi, Marco Borges, zostavil pre Beyoncé tréningový plán, vďaka ktorému ma telo bohyne, a to aj napriek tomu, že porodila dvojičky!

Beyoncé o svojej postave krátko po pôrode povedala: "Vidím, že moje telo sa vracia do pôvodného stavu oveľa rýchlejšie ako v období, keď som necvičila." Speváčka sa o svojom tele ani v popôrodných časoch, kedy mala navyše 20 kíl, nevyjadrila negatívne. Práve naopak. "Nosím sporé oblečenie, pretože som na seba hrdá. Boh mi dal toto telo a je správne ho oslavovať," motivuje speváčka.

Tréning Beyoncé je inšpirovaný hudbou, ktorá ju počas makačky poháňa vpred. Cvičí pravidelne vo fitku aj doma. Všetko, čo v prípade domáceho tréningu potrebuje, sú malé činky, naťahovacie pásy a fitlopta.

Speváčka otvorene priznáva, že v začiatkoch jej chýbala motivácia. To, čo jej vo fitness snažení pomáha vytrvať, donedávna tajila. "Na bežiacom páse mám pred sebou vždy položenú cenu Grammy. Potom si predstavím, ako ďalšiu cenu preberám tučná a motivácia je na svete," zdôverila sa speváčka. Na páse tak bežím odhodlane 30 až 45 minút práve vďaka cene Grammy," dodáva s úsmevom.

Kardio tréning kombinuje s tancom, ktorý formuje jej ženské krivky. Mimochodom, tušili ste, že príprava na natáčanie klipu v prípade Beyoncé znamená aj 9 hodín tanca denne? A  to v podpätkoch! 

Zdroj: Romana Kalická

Video

Diskusia