Jasmina a Patrik
Foto: Instagram/ @jasmina_alagic
#Ľudia

Reklama na šťastie: Nová fotka Jasminy Alagič je hotový antistres!

Jasmina a Patrik
Foto: Instagram/ @jasmina_alagic
#Ľudia

Reklama na šťastie: Nová fotka Jasminy Alagič je hotový antistres!

17.11. 2020 19:38 Šťastie Jasminy a Rytmusa nie je náhoda.

Harmonické manželstvo vraj závisí od toho, či je v partnerstve spokojná najmä žena. Zjednodušene môžeme povedať, že ak je žena pozitívna a vyrovnaná, prenáša to na celý vzťah a ten kvitne. Ak Jasminu sledujete na Instagrame, isto ste si všimli, ako často sa smeje a ako často svojmu manželovi vyznáva lásku. "Milujem," stojí aj v popise tejto fotky, ktorá je ako vystrihnutá z reklamy na šťastie!

Samozrejme, platí to aj opačne. Ak chlap chce, aby bola jeho žena šťastná a krásna, musí jej pravidelne hovoriť, ako veľmi ju miluje. Vo vzťahu nikdy nie je na škodu vyjadrovať svoje city - na verejnosti a najmä v posteli. Podľa štúdie, ktorá prebehla súčasne na Univerzite v Južnej Kalifornii a na Cambridgeskej univerzite, medzi hlavný faktor šťastia patrí milostný život. No dobre - aj finančná situácia...

Anketa
Vyznávate si s partnerom lásku aj po rokoch?
  • 73%
  • 27%

Nie sú to však peniaze, prečo vzťahy najčastejšie vychladnú. Najväčšia chyba, ktorej sa dopustili skrachované manželstvá, bolo okrem iného aj to, že si navzájom nehovorili o svojich pocitoch a milovali potichu. Je dôležité, aby partneri svoj vzťah budovali poctivo a  využili na to všetky možné prostriedky. V manželstve Jasminy a Patrika to zjavne funguje stopercentne. Pozrite si GALÉRIU.

Video

Diskusia