×
#Ľudia

Hrozí vzťah na diaľku? Lucia Mokráňová túži po živote v Bratislave, no priateľ...

20.9. 2022 9:15 Lucia sa túži presťahovať do hlavného mesta, no priateľ je zvyknutý na život v Žiline. Ako to vyriešia?

Lucia je rodáčka z Bratislavy, no svoje zázemie našla v Žiline. Presťahovala sa najmä kvôli priateľovi, no práca a láska k domovu ju ťahajú späť do hlavného mesta. Ako vyrieši túto neľahkú situáciu?

Dva roky trvalo Lucii, kým sa od pôrodu dostala na pôvodnú váhu.
Zdroj: Instagram.com/@luciamokranova

Na otázku, či už žije v hlavnom meste odpovedala s povzdychom: "Keby záležalo na mne, tak už som tu dávno. Keďže v tom už nie som sama a musím rozmýšľať, čo povie priateľ a moja rodina, tak ešte v Bratislave nebývam," prezradila bývalá farmárka pre Nový Čas. Vieme však, že v Bratislave trávi veľa času: "Som tu každý týždeň. Bratislava je môj domov. Síce som priateľovi na začiatku povedala, že mi život v inom meste vadiť nebude, no to som bola najviac zaľúbená a chcela som ho očariť," povedala so smiechom.

Kde je kameň úrazu? "Priateľ nechce žiť v hlavnom meste. Nechce už o tom ani počuť. No hľadáme byt a ja pevne verím, že keď už nebudeme bývať po hoteloch a prenájmoch, tak to bude iné. Snáď sa nám do konca roka pošťastí," hovorí Lucia.

Bola by otvorená vzťahu na diaľku? "To by som nechcela urobiť už len kvôli malej. Máme nejaký vek a vzťah na diaľku, to už neprichádza do úvahy," uzatvorila rozhovor pre Nový Čas. FOTO LUCIE S PRIATEĽOM NÁJDETE V GALÉRII TU!