×
#Ľudia

Druhé kolo tanečnej šou Let's Dance: Čírová sa ZRANILA a TENTO pár vypadol!

13.3. 11:39 S ktorým párom sme sa museli rozlúčiť?

"Priatelia, pozdravujem vás všetkých! Stalo sa mi to, čo by som ani nepredpokladala, máme za sebou 6 tréningov a neverila som, že k takémuto niečomu môže prísť. Na tréningu pri jednej zdvíhačke mi vzadu na chrbtici pod rebrom niečo puklo, ako keď si pukáte prsty, taká bolesť. Tak strašne to vystreľovalo, že som si musela okamžite ľahnúť. Som bojovník a keď budete na mňa myslieť a posielať mi dobrú energiu, tak verím, že sa z toho čím skôr dostanem," poslala Mária milý odkaz hneď na začiatku živého vysielania.

Mária Čírová sa zranila.
Zdroj: TV Markíza

Celý večer sa niesol v znamení prekvapení a dopomohol tomu aj výkon Mariána Gáboríka, z ktorého bol Ján Ďurovčík úprimne šokovaný: "Toto je chyba v systéme! Ty máš byť drevák a nie si! Toto ma štve! Ty si dokonca tak dobre tancoval, akoby si to netancoval s vlastnou ženou. A úplne si ma šokol, myslel som si, že budeš strašne slizký, ale ty si mal strašne dobrý výraz," zhodnotil.

Zároveň sa aj v priebehu večera ospravedlnil aj Juniorovi za urážlivé slová z minulého kola, ktoré síce boli ostré, no vraj si stále stojí za svojim: "Ľudia nevedia, aký je medzi nami vzťah," ohradil sa porotca. Prekvapil aj Mario Cimarro, ktorého vystúpenie bolo nielen podľa poroty, ale aj divákov, podstatne lepšie, ako to predchádzajúce.

Henrieta Farkašová a Marek Klič v 2.kole tanečnej šou.
Zdroj: TV Markíza

Dychberúce vystúpenie opäť obmäkčilo aj "Pani D" a Jána Ďurovčíka, keďže Richard Autner vytiahol eso z rukáva a jednoducho položil všetkých na zadok svojím vystúpením. "Ja som tam nevidel žiadnu chybu! Bolo to vynikajúce!" FOTO Z DRUHÉHO KOLA LET'S DANCE NÁJDETE TU!

Kto vypadol sa dozviete na ďalšej strane >>>

Video