×
#Ľudia

Dominika Cibulková si užíva Monako: Ubytovanie za horibilnú sumu, ale ten VÝHĽAD!

13.6. 20:38 Po dlhej dobe si poriadne vyhodila z kopýtka. Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (34) vyrazila na luxusnú dovolenku do jedného z najvychytenejších miest v Európe. Posvietili sme si na to, koľko stojí noc v hoteli, z ktorého je bezkonkurenčný výhľad a bežný človek na ubytovanie sa v ňom ani nepomyslí.

Dvojnásobná matka syna Jakubka a dcéry Ninky sa rozhodla, že na niekoľko dní vypne a vycestuje na dovolenku. Vybrala si pritom jednu z najlukratívnejších destinácií, ktoré Európa ponúka. Cibulková si to totiž namierila do milionárskeho Monaka. Ubytovala sa v jednom z najluxusnejších hotelov, ktorý je postavený na skale. Dá sa povedať, že ide o architektonický skvost, píše Šport24.sk.

Cibulková si po dlhej dobe poriadne vyhodila z kopýtka.
Zdroj: Instagram - Dominika Cibulková

Je z neho doslova rozprávkový výhľad a slávne Monte Carlo máte ako na dlani. Naša bývalá tenistka si rozhodne prišla na svoje. Svedčia o tom aj úchvatné zábery, ktoré zverejnila na svojom, Instagrame. Ako sa však hovorí: „každá sranda niečo stojí“. V tomto prípade nejde o žiadne drobné. Pri pohľade na to, koľko stojí jediná noc v hoteli, v ktorom bývala naša bývalá tenistka vám pokojne môže prísť nevoľno. Stojí totiž viac ako 1 400 €. FOTO HOTELA V MONAKU NÁJDETE TU!