Foto: Instagram
#Madam EVA

Dominika Cibulková: Už HO neskrýva! Sledujte to bruško

Foto: Instagram
#Madam EVA

Dominika Cibulková: Už HO neskrýva! Sledujte to bruško

11.5. 18:06 Mamina malého Jakubka sa dostala do fázy, kedy neváha ukázať svoje odhalené bruško!

Dominika svojimi novými zábermi na sociálnej sieti potvrdila, že poriadne maká. Video, na ktorom si užíva svoju dávku kardia, odhalilo aj čo-to z jej "nových" kriviek. Pozrite si video.

Na otázku, ako si poradila s popôrodnými kilami, alebo či s nimi stále zápasí, odpovedala pre decembrovú EVU takto: "Tým, že mám hendikep, svoju výšku, vždy som musela trénovať viac než vysoké baby. Mala som tak strašne veľa pohybu a tréningov, že ma dnes ani nehne. Som toho extrémne presýtená, absolútne mi to nechýba.

Anketa Maminy, podarilo sa vám po pôrode dostať na vašu pôvodnú váhu?

Úplne mi stačí prechádzka, kočíkovanie. Teraz som začala trošku ráno behať, lebo, žiaľ, nie som žena, ktorá dojčením chudne. To som si však musela strážiť aj pri vrcholovom tréningu, metabolizmus mi skrátka nespaľuje až tak dobre. Chcem sa pomaličky dostať na svoju váhu, ale určite to nie je tak, že malý dve hodiny spí a ja teraz budem dve hodiny cvičiť."

To ale bolo pred Vianocami. Dnes je jasné, že k prechádzkam pridala aj poriadnu dávku kardia. (video) Na nových fotkách tak predvádza okrem skvelých outfitov aj svoju "novú postavičku". POZRITE SI GALÉRIU