Foto: Aupark
#Móda

Máj v znamení HRIEŠNE DOBRÝCH NÁKUPOV: Odneste si svoju EVU so zľavovými kupónmi ešte dnes!

Foto: Aupark
#Móda

Máj v znamení HRIEŠNE DOBRÝCH NÁKUPOV: Odneste si svoju EVU so zľavovými kupónmi ešte dnes!

7.5. 9:29 Najväčší nákupný sviatok je opäť tu! Ikonické Hriešne Dobré Nákupy štartujú už čoskoro v Auparku Bratislava, Piešťany, Žilina a Košice a prvýkrát aj v OC Mlyny Nitra.

Tiež ste sa už nevedeli dočkať otvorenia vašich obľúbených obchodov, aby ste si mohli konečne pozrieť a vyskúšať všetky tie nádherné kúsky, ktoré ste si vybrali online? Máme pre vás dobrú správu. Hriešne dobré nákupy sú späť a vy tak vďaka EVE môžete opäť nakupovať s exkluzívnymi zľavami. Okrem siete nákupných centier Aupark môžete tento rok využiť kupóny aj v centre Mlyny v Nitre, ktoré je najnovším prírastkom do nášho nákupného maratónu.

Milé Evy, poznačte si do svojich diárov dátum 13. - 16. máj 2021 a príďte sa potešiť hriešne dobrými úlovkami.
Zdroj: EVA NMH

Tohtoročné nákupy však prinášajú aj ďalšie zmeny! Po prvýkrát nedostanete k magazínu papierovú kupónovú knižku, ale praktickú kartičku, ktorá vám pomôže dostať sa k zľavovým kupónom online. Workflow je veľmi jednoduchý – stačí prejsť na webovú stránku hdn.sk alebo hriesnedobrenakupy.sk a vybrať si vaše nákupné centrum a následne si aktivovať vybrané kupóny cez mobilný telefón. To bude možné počas celého trvania akcie.

Hriešne dobré nákupy sú späť a vy tak vďaka EVE môžete opäť nakupovať s exkluzívnymi zľavami.
Zdroj: EVA NMH

„Myslím, že v súčasnosti je dôležité nezanedbávať sa, starať sa o seba a sem-tam si urobiť aj nejakú malú radosť. Hriešne dobré nákupy sú skvelou príležitosťou, ako sa na chvíľu vymaniť zo starostí všedných dní a vyskúšať napríklad nový kozmetický produkt alebo si doplniť šatník o nejaké kúsky, v ktorých sa cítime dobre.“ hovorí osobnosť nákupnej jari, Daniela Hantuchová.

Daniela Hantuchová, Hriešne dobré nákupy 2021.
Zdroj: @theshamrockgreen

Všetky informácie ohľadne kupónov, dizajnérskej tašky od Mikiny Dimunovej, inšpirácií na nákup, či backstageu z fotenia Daniely Hantuchovej a Pil C-ho nájdete v májovom vydaní magazínu EVA!

Ikonické Hriešne Dobré Nákupy štartujú už čoskoro v Auparku Bratislava, Piešťany, Žilina a Košice a prvýkrát aj v OC Mlyny Nitra.
Zdroj: AUPARK