d
Foto: Profimedia
#Ľudia

Dojímavé priznanie Georga Clooneyho o Amal: Dôkaz, že tá pravá zmení všetko

d
Foto: Profimedia
#Ľudia

Dojímavé priznanie Georga Clooneyho o Amal: Dôkaz, že tá pravá zmení všetko

22.11. 10:06 Úprimné slová muža, ktorý sa nikdy neplánoval oženiť.

George si myslel, že mu v živote nič nechýbalo, no potom stretol Amal a všetko bolo inak. Hádam najslávnejší starý mládenec sa už akosi zžil s myšlienkou, že sa po rozvode s Taliou Balsam (1993) už neožení a nebude mať ani deti. Bol stotožnený s tým, že jeho život je úplný a naplnený: "(Povedal som si) budem pracovať, mám okolo seba výborných priateľov, môj život je úplný, je mi dobre. Až kým som nestretol Amal, som nemal ani poňatia, aký neúplný bol. Potom sa všetko zmenilo a ja som si uvedomil, že v ňom bol obrovský prázdny priestor.

Manželstvo ho, podľa jeho vlastných slov, zmenilo. "Nikdy som nebol v pozícii, kedy je život niekoho iného dôležitejší, ako ten môj. Potom sa pridali dvaja ďalší človiečikovia, ktorí sú malí a musím ich nakŕmiť." 
 
George a Amal sa zobrali v roku 2014 v romantických Benátkach. Skoro 3 roky po ich čarovnej svadbe sa im narodili dvojičky Ella a Alexander. O rok neskôr mal George strašidelnú nehodu na motorke, ktorú mu Amal následne zakázala. Odvtedy žijú idylickým rodinným životom a na verejnosti pôsobia ako dokonalý pár, ktorý nič nezlomí.

Video

Diskusia