×
#Ľudia

Ďalší ROZCHOD v šoubiznise?! Raper Separ to mal ukončiť s mladučkou Cynthiou: AHA, čo zverejnil

11.9. 18:48 Na jar 2021 sa prevalilo, že drsný raper Separ (36), ktorý sa na jeseň 2020 rozviedol so speváčkou Tinou (39), si užíva na exotickom Zanzibare s mladučkou tanečníčkou Cynthiou (23).

Plus JEDEN DEŇ pripomína, že Separ prežil ťažký rok 2020, kedy mu stroskotalo manželstvo a následne podstupoval náročné chemoterapie.  V tom čase mu očarovala iba 21-ročná tanečnica Cynthia. Samotná blondínka najprv vo vyjadreniach na Instagrame popierala, že by tvorili pár. Následne sa však pochválila selfie videami, ako spolu išli v aute a krátko na to Cynthia sadla do lietadla a odletela na exotický Zanzibar. Tam ju už čakal rozvedený raper, ktorý sa do Afriky presunul z Dubaja, kde predtým trávil dovolenku s exmanželkou Tinou, ich dcérou Aničkou a jej synom z predchádzajúceho vzťahu Leom. 

Raper Separ
Zdroj: JÚLIUS DÚBRAVAY

Nasledovalo Cynthiino sťahovanie do raperovej vily pri jazere v dedinke neďaleko Bratislavy. Cynthia si napokon našla aj cestu k Separovej ex Tine a všetci sa spolu zvykli stretávať na rôznych rodinných udalostiach. Všetko nasvedčovalo tomu, že dvojici to klape, o čom svedčali aj ich časté spoločné fotografie či videá na sociálnej sieti. No opak je pravdou.

Dvojica sa podľa informácií denníka Plus JEDEN DEŇ mala rozísť.
"Separ sa rozišiel so Cynthiou," došiel do redakcie denníka anonymný tip. Či v ich prípade zaúradoval veľký vekový rozdiel alebo je na vine niekto tretí, vedia zatiaľ iba oni dvaja. Po nedávnom rozchode Tomáša Tarra s Marcelou Dolniakovou či Agáty Hanychovej s Jaromírom Soukupom by to tak bol ďalší prekvapivý rozchod v česko-slovenskom šoubiznise. Krach vzťahu naznačuje aj fakt, že mladučká tanečníčka a rovnako aj Separ už nejaký čas nezdieľali spoločné zábery na sociálnej sieti a rovnako sa už ani navzájom nesledujú na Instagrame. Raper dokonca v utorok zverejnil veľavravný odkaz, POZRITE SI HO V GALÉRII!