×
#Ľudia

ČOŽE? Vierka Ayisi a Jany Landl tvorili jeden z najkrajších párov nášho šoubiznisu, je KONIEC!

18.3. 9:51 Pôsobili neskutočne harmonicky a zamilovane, o to prekvapivejší je pre mnohých krach ich vzťahu.

Dcéra tanečníka Fredyho Ayisiho Vierka a známy fitnestréner Jany Landl sa dali dokopy minulý rok. Na jeseň o svojom vzťahu EVE exkluzívne porozprávali v rozhovore s tým, že hoci sa dlhé roky navzájom registrovali, všetko zmenilo osudné stretnutie. "Úplnou náhodou sme sa stretli v reštaurácii. Začali sme sa baviť o spolupráci, dohodli si večeru a zvyšok je už história,“ povedala nám Vierka a Jany ju doplnil. "Keď som ju v tej reštaurácii videl, prišla s ňou taká aura a obrovská energia, ktorú som veľmi pocítil. Pre mňa je vyžarovanie veľmi dôležité. Žena môže byť aj neviemako krásna, keď nemá auru, pre mňa to nie je,“ porozprával.

Vierku a Janyho spájala láska k tancu aj záujem o sebarozvoj a na sociálnej sieti pôsobili ako perfektný pár. Že im však láska nevydržala, informuje teraz Nový Čas. Denníku neuniklo že fitnesák zverejnil poslednú zamilovanú fotku s Vierkou na Instagrame pred piatimi týždňami, dnes už sa na tejto sociálnej sieti navzájom ani nesledujú. Vierka rozchod nijak nezatĺkala. "Áno, momentálne sme už od seba. Bez nejakých terajších emócií a detailov môžem povedať iba toľko, že sme spolu prežili mnohé krásne chvíle, dobrodružstvá a romantické momenty. Ale máme rozličné názory na určité hodnoty. V tomto bode svojho života už hľadám niečo stabilnejšie, istejšie a trvalé,“ naznačila dcéra Fredyho Ayisiho.

Jany a Vierka minulú jeseň poskytli magazínu EVA rozhovor o svojej láske.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CjDyvsLqNbS/

Rozchod potvrdil aj Jany. "S Vierkou sme sa rozišli priateľsky a rozhodli sa, že každý pôjde svojou cestou. Prajeme si navzájom len to dobré,“ vyjadril sa. Nový Čas dopĺňa, že dvojica má spolu stále zdieľať byt, prepojení sú aj pracovne a Vierka je súčasťou Janyho tréningových programov. FOTKY DONEDÁVNA ZAMILOVANEJ DVOJICE SI POZRITE V GALÉRII!

Video