×
#Ľudia

ÁNO, majú PLASTIKU! SUPERTAJNÝ zoznam vylepšení šokuje: TOTO sa nemal nikto dozvedieť!

22.5. 13:30 Či sme sa len nasmiali na Donatelle Versace a jej futbalových loptách na vysušenom telíčku. Pobavila a postrašila aj kačička Melanie Griffith. A teraz vážne. Nasledujúce tváre a telá považujú za top práce v Hollywoode.

Udržať stav príčetnosti na uzde, keď bulvár striehne na každú vašu vrásku, vyžaduje psychickú odolnosť člena francúzskej légie. O to viac oceňujeme, ak niekto aj v tomto nablýskanom svete dokáže pochopiť, že menej je naozaj viac. Lebo čo si budeme nahovárať, veriť, že všetci tí nádherní ľudia sa tak narodili, je minimálne naivné. Dnes už nie je v Hollywoode otázka či, alebo kto, ale koľko a s akým výsledkom. A tieto zákroky patria k tomu najlepšiemu:

Nové prsia Kate HUDSON 
Správa o tom, že Kate Hudson, hrdá ambasádorka plochých hrudníkov, si nechala zväčšiť prsia, zlomila srdcia miliónom podobne „obdarených“ žien po celom svete. Paulína Pořízková dokonca cítila potrebu vyventilovať svoje rozčarovanie nad jej rozhodnutím vo svojom blogu. Na náš názor sa síce nikto nepýtal, ale mimoriadne kvitujeme, že Kate sa s tým jednak absolútne netajila a jednak nezašla ani do pol cesty, na ktorú sa obyčajne vydáva drvivá väčšina celebrít.

Zdroj: Profimedia

Jej implantáty sú tak akurát veľké, aby nepôsobili obscénne, a tak akurát malé, aby ich dokázala vterigať do väčšiny haute couture šiat bez toho, aby čokoľvek, čo nemá, nehanebne vytŕčalo. Autorom tohto šikovného dielka je známy plastický chirurg Garth Fisher a ak vám to meno niečo hovorí, možno ste ho videli priamo v akcii v reality šou Extreme Makeover.

Video