×
#Lifestyle

Brutálne vtipné hlášky našich detí: Sú to zlatíčka alebo malé monštrá?

16.5. 14:25 Tiež ste sa niekedy až zľakli, čo z toho vášho drobca vyšlo? Vitajte v klube!

Deti vedia byť maximálne úprimné a povedia presne to, čo si v daný moment práve myslia bez toho, aby to predtým trocha prikrášlili a nešokovali tým verejnosť. Zozbierali sme ich hlášky, ktoré sú rovnako vtipné a zábavné, ako sú brutálne:)

Zdroj: Shutterstock

Môj štvorročný syn ma počas záchvatu hnevu kopol. Keď som ho večer uspávala, túlil sa ku mne a ospravedlňoval sa, že to už nikdy neurobí. A potom povedal toto: "Naozaj ťa už nikdy nekopnem mami - keď budeš robiť PRESNE TO, ČO TI POVIEM." Tuším mi z decka vyrastá mafián!

Zdroj: shutterstock

Situácia: Sme u našich na slávnostnom nedeľnom obede, prišla aj moja sestra z Anglicka. Syn dostal na starosť prestieranie. Berie si z kredenca taniere, zamyslene si ich prezerá, jeden vezme do ruky a nonšalantne prehlási smerom k mojej sestre: "Tento najväčší dostaneš ty, LEBO SI NAJTUČNEJŠIA."

Zdroj: shutterstock

Hráme sa s dcérou s bábikami na čajový večierok. Začínam sa v jej inštrukciách strácať a namiesto umelohmotného koláča podám bábike Barborke umelohmotný toast. Päťročná dcéra prevráti oči a zasyčí: "Bože, si TAKÁ NESCHOPNÁ!"

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Video