#Móda

Tohtoročné Met Gala bolo veľkolepou oslavou značky Chanel: Pozrite si hviezdy v TOP modeloch

8.5. 21:01 Tohtoročné Met Gala 2023 s názvom „Karl Lagerfeld: Línia krásy“ vzdalo hold módnej tvorbe slávneho dizajnéra Karla Lagerfelda a červený koberec patril hlavne značke Chanel.

Mnohí hostia si „na počesť Karla“ vybrali najmä na modely z dielne Chanel a keďže Lagerfeld navrhoval aj pre módne domy Patou, Balmain, Chloé, Fendi a svoju rovnomennú značku, účastníci nemali núdzu o inšpiráciu. Met Gala doplnila sprievodná výstava, ktorá predstavila kreácie nemeckého dizajnéra z jeho celoživotnej tvorby pre značky Balmain, Patou, Chloé, Fendi a Chanel.

Gisele Bündchen sa na Met Gala objavila prvýkrát po rozchode s manželom Tomom Bradym v roku 2022, ale vyzerala ako bohyňa vo vintage šatách z letnej kolekcie Chanel Haute Couture 2007, ktoré doplnila pelerínou z tylu zdobenú pierkami a kaméliami, topánkami a kabelkou značky Chanel.
Zdroj: Getty Images

Značka Chanel oslávila tento rok Met Gala vo veľkom štýle, keďže hviezdy a celebrity ako Dua Lipa, Kristen Stewart, Sofia Coppola, Angèle, Gisele Bündchen, Penélope Cruz, Lizzo, Margot Robbie a mnohí ďalší predviedli na červenom koberci nádherné vintage modely z jej dielne. TOP RÓBY Z MET GALA SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII!