Nicole Kidman
Foto: Shutterstock
#Ľudia

100 bodov pre Nicole! Neuveríte, do čoho sa pustila počas karantény

Nicole Kidman
Foto: Shutterstock
#Ľudia

100 bodov pre Nicole! Neuveríte, do čoho sa pustila počas karantény

15.5. 10:14 Sociálna izolácia môže byť pre niekoho psychicky náročná, predovšetkým v tak napätej situácii ako je pandémia koronavírusu. Dôležité je zmysluplne sa zamestnať či zabaviť. Čo tak zamerať sa na zlepšovanie jazykových znalostí ako famózna herečka Nicole Kidman?

"To, čo mi teraz dáva nádej, je táto talianska veta „Andrà tutto bene“, čo znamená „všetko bude v poriadku!“ Počas pobytu doma som študoval taliančinu, ktorá mi dala nádej, útechu aj rozptýlenie. Vždy som Taliansko milovala! Každý, kto chce počuť niečo krásne, vyhľadajte si pieseň Nessun Dorma, áriu z talianskej opery Turandot," odporúča na svojom Instagrame Nicole.

Každá situácia sa dá využiť pozitívnym spôsobom - dokonca aj karanténa. Internet je plný skvelých tipov, ako sa doma zmysluplne realizovať. Čo tak namiesto nekonečného fejsbúkovania vylepšiť svoju angličtinu? Pokiaľ už anglicky viete a oveľa viac vás zaujímajú ďalšie jazyky, na YouTube nájdete odkaz na kanály, ktoré sa venujú ďalším "chuťovkám". Tak schválne. Trúfnete si na kórejčinu? :-)

View this post on Instagram

@HarpersBazaarUS #HopeAtHome ✨ What gives me hope right now is this Italian phrase “Andrà tutto bene” which means “everything will be alright!” During this time while staying at home I have been studying Italian which has given me hope, solace and distraction. I’ve always been in love with Italy but to be able to rediscover the language right now has been such a saving grace for me. Also, for anyone that wants to hear something that is so beautiful, look up the song Nessun Dorma, an aria from the Italian opera Turandot. The video of an Italian opera singer serenading his city from his balcony has been watched by so many but it deserves to be watched by many many more ❤️️ Enjoy

A post shared by Nicole Kidman (@nicolekidman) on

Video

Diskusia
#evahriesnedobra