Najväčší módny prešľap - fejková kabelka!
Foto: Shutterstock
#Móda

Najväčší módny prešľap! Hrôza hrôz, ktorej sa dopúšťajú aj Slovenky

Najväčší módny prešľap - fejková kabelka!
Foto: Shutterstock
#Móda

Najväčší módny prešľap! Hrôza hrôz, ktorej sa dopúšťajú aj Slovenky

14.5. 16:04 Nie je nič horšie, ako keď sa všemožne snažíte byť in a nakoniec podceníte do očí bijúci "detail", ktorý vás aj tak dobehne.

KAUZA FEJKOVÁ KABELKA!
Ak kupujete fejky, zbytočne míňate peniaze na kúsok, ktorý nebude nikdy nikto obdivovať. Obozretné by ste mali byť najmä pri nákupe cez internet. Medzi najviac napodobňované značky patrí spomínaný Luis Vuitton, Prada či Chanel.

Klasická Chanel 2.55 stojí v priemere 3000 eur a Prada okolo 2500 eur. Pamätajte si. Nikde na svete neexistuje originálna "chanelka" za 100 eur! Ak vám príde domov kúsok, ktorého rúčky sú zabalené do plastových sáčkov, zaručene ide o fejk. Takisto nie sú znakom originality ani malé kožené visačky zavesené na remienku.

INVESTUJTE DO KVALITY
Dve skrížené chanelovské céčka, typické prešívanie a retiazka alebo Fendiho „efko“, to všetko majú fashionisti dobre napozerané. Čím je kabelka slávnejšia, tým väčší trapas je nosiť nejaký smiešny falzifikát. Štýlová predsa môžete byť aj bez log, olúpanej zlatej farby a hlavne trčiacich nitiek.

Múdre baby však dokážu ušetriť a užiť si tak luxusné hriešne dobré veci! Ako to robia? Každý mesiac si desať percent z výplaty odložte a venujte ich sebe a svojim pôžitkom. Či už to bude nová kabelka alebo wellness víkend, to všetko vás motivuje do ďalšej práce.

FASHION PRÍLEŽITOSŤ, KTORÁ SA NEMUSÍ OPAKOVAŤ
Jedna zo slávnych kabeliek, ktoré sa vyskytujú v šatníkoch takmer každej svetovej celebritky, môže pristáť vo vašom šatníku za zlomok jej skutočnej hodnoty! Zaregistrujte sa TERAZ na www.evacharitybazaar.sk a zabojujte o MEGA kúsky, ktorých vyvolávajúca cena je 1 €!

Hriešne dobrá aukcia luxusnej módy.
Zdroj: eva charity bazaar

Video

Diskusia
#evahriesnedobra