žena s melónom
Foto: getty images
#Lifestyle

Brutálne teplo?! Týchto 15 vychytaných trikov vás ochladí bez nezdravej klimatizácie

žena s melónom
Foto: getty images
#Lifestyle

Brutálne teplo?! Týchto 15 vychytaných trikov vás ochladí bez nezdravej klimatizácie

29.6. 7:48 Podrážky sandálikov sa lepia na žeravý asfalt a vy máte chuť vyškrtnúť tú žeravú guľu zo svojho života? Prinášame 15 jednoduchých trikov, vďaka ktorým ukrojíte nejaký ten stupeň z tridsiatok. Stavíme sa že aspoň polovicu nepoznáte!

1. Fuj, sladké limonády, teraz potrebujete iný pitný režim. Vedeli ste, že jogurt alebo jogurtový nápoj vás „zavlaží“ rovnako ako pohár vody? Plus bonus, na rozdiel od pohára vody vás ešte aj zasýti. Podobnú službu vám urobí aj čerstvá zelenina a ovocie či studené polievky. 

 2. V čase Covidu by sme klímu zapínali len minimálne. A ak, tak päťstupňový rozdiel, viac ani ranu. Nejde až tak o to, že prechladnete (a stavte sa, že hej!). Problém je v tom, že pri prudkých zmenách teploty trpí srdce, ale aj pokožka a sliznice! Takáto „gymnastika“ im nerobí dobre.

3. Dobrý základ, všetko dobré. Nohavičky a podprsenka z prírodnej tkaniny sú to najlepšie riešenie. Načo sú vám čipky, keď vám spod šatočiek po stehnách stekajú cícerky potu??? Zvážte. Zvyšok outfitu je na vás, ale preferujte tkaniny, ktoré dýchajú. Bye bye, polyester.

Video

Diskusia
#evahriesnedobra