Slnkom nabitá júlová EVA: Extra príloha HRIEŠNE LETO 2020 + darček pre krásne vlasy!

17.6. 8:30 Leto 2020 bez Instagramu, znie to príliš radikálne? Možno, no nedostala som na výber.

Instagram sa mení na miesto plné zbytočnej nenávisti a môžu za to jeho vlastní používatelia. Tam, kde sme kedysi chodievali po inšpiráciu, dnes dostávame nakladačky. A nečíta sa to ľahko. Už to tak býva, nikdy nevyhoviete všetkým, v niekoho príbehu budete vždy „tá zlá“. Adele preto, lebo schudla. Keď ste oblejšej postavy, hovoria vám, že by ste mali „zhodiť“. A keď schudnete, tak vám hovoria, že slepo nasledujete spoločenský štandard. Jej diétu sme opísali na strane 110, nie je to med lízať a ja to určite skúšať nebudem, ale za prečítanie to určite stojí!

Billie Eilish preto, lebo nosí oversized veci a zakrýva svoje telo. V jednom 5-minútovom videu hovorí: „Ak nosím, čo je pohodlné, nie som žena. Ak odhodím vrstvy, som štetka. Aj keď ste moje telo nikdy nevideli, súdite ho.“ Dominika Cibulková preto, lebo nafotila netradičné tehotenské fotky. Ja vám poviem, videla som už na Instagrame všeličo, tehotenské brušká so šľahačkovými srdiečkami, obviazané saténovou stuhou, aj také so smajlíkom okolo pupka. Riadim sa však v živote jednou vetou, ktorú povedala babka mojej najlepšej kamarátky: „Každymu je tak, jak chce.“

Nesúďme a nebuďme TÍ ľudia, ktorí svoje slovné kopance skrývajú za slobodu slova a reči o verejnom priestore. Toto leto sa odpojte od sietí a pripojte sa ku skutočnému životu. Čítajte si všetky tie skvelé knihy zo strany 70. Skúšajte kozmetické vychytávky z našej Veľkej letnej abecedy, Gabika Šírová vybrala samé skvelé veci! Vezmite si turistické topánky a prejdite Slovensko trochu inak ako po „komerčnej značke“. Ponorte sa do zaujímavých rozhovorov a príbehov silných žien. Máme Mirku Luberdovú, ženu s dušou vlčice. Aj mladú doktorku Moniku Paločkovú, ktorú zlákala divoká Afrika.

Nesúďme, ale inšpirujme, seba aj druhých. Kŕmte svoju dušu, nie svoju zlosť.

Júlová EVA s darčekom je už v predaji.
Júlová EVA s darčekom je už v predaji.
Zdroj: EVA 7

Video

Diskusia
#evahriesnedobra