×
#Krása

Najlepšia farba vlasov tejto sezóny? Jemne presvetlená! Podľahla jej aj sexi Angelina Jolie

27.5. 17:55 Jemné zosvetlenie je v kurze! Zopár svetlých pramienkov dokáže krásne rozžiariť celú tvár a vlasy získajú krásny objem. Najnovšie sa takto predviedla očarujúca Angelina Jolie.

A nielen ona! Aj módna ikona Victoria Beckham podľahla a nechala si zosvetliť zopár prameňov. Známe hnedovlásky tak získali nový šmrnc a nový odtieň krásne doladil ich vyžarovanie. Ak túžite po jemnej zmene, toto je spôsob, ako ju ľahko dosiahnuť. Vlasy, ktoré pôsobia ako pobozkané slnkom sú prirodzené a vhodné pre každého. Moderné techniky zasvetľujú prirodzene, odrasty nie sú také výrazné a farba vydrží pekná aj niekoľko mesiacov.

Do Bieleho domu bola pozvaná aj herečka Angelina Jolie, ktorá so sebou zobrala syna Maddoxa.
Zdroj: GETTY IMAGES

Moderné ombré ako Angelina Jolie

Herečka bola dlhý čas verná elegantnému štýlu, vlasy nosila v dĺžke po prsia a obľubovala svoju prírodnú hnedú farbu. Pred pár dňami však aj ona prešla zmenou a nechala si konce zosvetliť, pričom pri korienkoch vidieť priznanú hnedú farbu. Výsledkom je elegantný a nadčasový glamour look. Medová blond je ideálna štartovacia pozícia, keď sa rozhodnete vlasy zasvetľovať.

Victoria Beckham
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CnUsFC0IfRq/

Jemná balayage ako Victoria Beckham

Bývalá Posh Spice síce neprešla veľkou premenou, čo sa týka farby, ale účes zmenila. Dala si predĺžiť vlasy a nové dĺžky má jemne presvetlené. Tento spôsob sa hodí pre brunetky, ktoré sa nechcú vzdať svojej hnedej, ale zároveň túžia po jemnej zmene. Zosvetlené pramienky vytvárajú pekný efekt na zvlnených prameňoch – dodajú objem a hravosť. Výhodou tohto štýlu je dlhotrvácnosť – vydrží krásny aj šesť mesiacov.

FOTO V GALÉRII.

Video