Alessandra Ambrosio
Foto: Profimedia
#Krása

Brazílske vychytávky Alessandry Ambrosio: Hotový zázrak pre zničené vlasy!

Alessandra Ambrosio
Foto: Profimedia
#Krása

Brazílske vychytávky Alessandry Ambrosio: Hotový zázrak pre zničené vlasy!

14.11. 12:05 Nielen dokonalá figúra, ale aj krásne oslnivé vlasy sú pýchou anjelika Victoria´s Secret, Alessandry Ambrosio. Nie vždy však mala brunetka takéto super vlasy. Ako ich dostala do formy?

Brazílska kráska má svoje osvedčené triky a tipy, ako zničené a unavené vlasy opäť oživiť a vrátiť im stratený lesk. "Po rokoch neustáleho fénovania, česania, vytvárania všakovakých účesov a stresovania, chcem, aby vlasy boli opäť zdravé," vysvetľuje Ambrosio.

"Bolo obdobie, keď som si musela skrátiť vlasy, pretože na koncoch boli tak zničené, že už im nič iné nepomohlo. Stylisti sa snažili vlasy upraviť, ale nešlo to. Preto som sa rozhodla a nechala ich ostrihať. Kratšie vlasy som si zamilovala, rovnako ako mám rada aj svoje dlhé kadere. Experimentovanie s vlasmi je zábavné. Nosiť rovnaký účes dlhší čas môže byť nudné," hovorí modelka. 

Brazílska vychytávka
"Keď som vyrastala v Brazílii, nemala som k dispozícií všetky tieto úžasné produkty ako dnes," priznáva modelka. Alessandrina mama sa však vynašla. Vyrobila prírodnú domácu masku. "Zmiešala avokádo s prírodným olejom a zmes mi naniesla na vlasy. Milovala som tieto spoločné chvíle s mamou, cítila som sa ako v skutočnom salóne," dodáva kráska.  Dnes si tento rituál užíva so svojou deväťročnou dcérou Anjou. "Má rada, keď jej vytváram rôzne účesy, alebo jej nanášam na vlasy výživnú masku."

Sexi plážové vlny
Alessandrin brazílsky tip na krásne vlasy je jednodduchý - musia pôsobiť sviežo a prirodzene. "Mám rada slanú vodu a doprajem ju aj vlasom. Slanú vodu zmiešam s výživným maslom a zmes nanesiem na vlasy. Je to moja najobľúbenejšia maska. Vlasy získajú krásny objem."

Video

Diskusia