Foto: Ariana Grande Parfums
#Krása

Ariana Grande miluje šumivý kúpeľ a ulietava si na TEJTO INGREDIENCII

14.9. 2021 5:00 Čo má v kúpeľni hudobná ikona Ariana Grande? Na konto jej čoskoro pribudne vlastná kozmetická línia...

Jej ranná rutina

Keďže jej pleť má sklon k tvorbe akné, používa odličujúce prípravky ráno aj večer. Po umytí vždy dokončí čistenie astringentným pleťovým mliekom. To vyrovná pH pokožky, zabráni vzniku nedokonalostí. Večer potom pripája aj jemný píling, aby sa pleť začala rýchlejšie regenerovať. 

Vždy dokonalé vlasy

Pýši sa najkrajším chvostomv šoubiznise. Jej čierny “krásavec” pôsobí tak hladko, že ju niekto podozrieva z nosenia príčesku. Vlasy sú však skutočne Arianine. Jej tajným tipom na udržanie lesku a zdravia vlasov je obyčajný kokosový olej. Používa ho ako balzám na končeky ale aj na vyživenie chĺpkov obočia.

Mejkap bez následkov?

Na tak náročný režim, ktorý zahŕňa líčenie speváčky, si pleť len ťažko zvyká. Preto dovolí vizážistom, aby ju líčili maximálne dva dni po sebe. Potom si na tvár už siahať nenechá aby sa pleť upokojila.

Extra tip pre krásu

Čerstvo vydatá speváčkaz Floridy začína tento rok podnikať v oblasti beauty care. Bude to línia s názvom God is A Woman, obsahujúca starostlivosť o pleť a telo. Môžeme sa tešiť na tvárové hmly, nové sprchové prípravky, kúpeľové novinky, telové suflé… Všetky spoja zábavu s kozmetickou starostlivosťou.

Čím odbúrava stres?

Šumivý kúpeľ s farboua vôňou levandule jej dokonale vyčistí hlavu. Ariana Grande miluje parfumy. Jej srdcovkou sú tóny ako cukrová vata, penové cukríky či karamel. Každá z jej ikonických vôní obsahuje takúto zložku. Najnovším parfumom uvedeným na trh je R.E.M., predstavuje intergalaktický sen o ženskosti. Tóny šťavnatej figy zmiešané so slaným karamelom podporujú kvety levandule a fazulky tonka. Môže byť ešte niečo sladšie?

Arianine TOPky nájdete v galérii.

Video