Odmenou vám bude zvýšené sebavedomie.
Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

Vyrobte si adventný kalendár pre dospelých: Štedrý večer bude tento rok naozaj štedrý!

Odmenou vám bude zvýšené sebavedomie.
Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

Vyrobte si adventný kalendár pre dospelých: Štedrý večer bude tento rok naozaj štedrý!

30.11. 7:33 Najlepší darček? Vy.

Najlepšie darčeky sú tie, ktoré si vyrobíte sami. Má totiž pridanú hodnotu a bude ušitý presne na mieru dotyčného. Keď ide konkrétne o tento adventný kalendár, nebudete sa vedieť dočkať veľkého finále. A partner dvojnásobne. 

O čo ide? 
Potrebovať budete fotoaparát, ktorý robí fotky na počkanie, alebo váš mobil a tlačiareň na fotky. Podstatou je na každý deň, až do Štedrého večera, odfotiť jeden kúsok vášho tela - najskôr v priehľadnom oblečení, sexy prádle a nakoniec úplne bez ničoho. To znamená, že budete potrebovať 24 fotiek, takže si to pekne rozložte, aby na konci mohlo prísť veľké finále. 

Malú inšpiráciu nájdete v našej GALÉRII.

Vaše fotky potom podľa vášho gusta dajte do krabičky, tie kreatívnejšie si môžu vymyslieť svoj dizajn. Napríklad, na každú fotku môžete nalepiť lepiaci lístoček, ktorý v daný deň môže partner odlepiť. Či ho takto budete napínať a sex príde až po poslednom obrázku, alebo si určíte, že v ten deň musí byť stredom vašich sexuálnych aktivít odfotená časť tela, necháme na vás - kreativite sa medze nekladú.

Že čo z toho budete mať vy?
Budete prekvapené, ale veľa. Odfotiť sa v tomto štýle si vyžaduje veľkú dávnu sebavedomia, ktoré ak nemáte, určite sa dostaví. Nezabúdajte, robíte to pre osobu, ktorú milujete a ktorá miluje vás. Na obavy nie je miesto a ak vás raz postretne odlúčenie, fotky môže použiť znova. A na inú ani nepomyslí.

Video

Diskusia