Láska
Foto: Shutterstock
#Vzťahy a sex

Čo je to za padavku?! Jasné signály, že máte doma chlapa, ktorý sa o vás nedokáže postarať

Láska
Foto: Shutterstock
#Vzťahy a sex

Čo je to za padavku?! Jasné signály, že máte doma chlapa, ktorý sa o vás nedokáže postarať

15.11. 14:15 Počkajte na situácie, ktoré možno spoľahlivo zabijú vaše ideály, ale vás aspoň zachránia pred premrhanými rokmi po boku nepravého chlapa.

Výpovede, exekúcie, hypotéky a ešte horšie veci sa pritrafi a aj v najlepších rodinách, no nie každá vyjde z tejto skúšky posilnená. Pretože ak neviete, z čoho zaplatíte účty, nie je to len nápor na peňaženku, ale najmä na psychiku. A nalomená psychika spoľahlivo nalomí aj dobré vzťahy. Hoci optimisti hovoria, že ak máte jeden druhého, máte ten najväčší poklad, skeptici vedia svoje – z lásky sa nikto nenaje.

Najhorší možný model je, keď muž stratí prácu. Je to, akoby mu zobrali jeho mužskú pýchu. Vy však neriešte jeho poklesnuté libido, ale zamerajte sa na jeho reakciu. Akceptuje vzniknutú situáciu a snaží sa s ňou niečo robiť, alebo chodí po svete ako kôpka nešťastia, ktorú vy musíte nielen živiť, ale jej aj ofukovať urazené ego? Skutočný problém nastáva, ak kapacite ako on nie je nijaká práca dosť dobrá, alebo ak si povie, že sa nikomu prosiť nebude, a hľadanie zamestnania si zamení s čakaním na spásu.

autor:  redakcia
Diskusia  ()

Video

Diskusia