Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

Skutočný príbeh: Bola som manželovi neverná... SO ŽENOU!

Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

Skutočný príbeh: Bola som manželovi neverná... SO ŽENOU!

18.5. 15:35 Skutočný príbeh Dominiky, ktorá si z manželstva odskočila ku krátkemu romániku. So ženou!

Začalo sa to už niekedy v osemnástich. Boli mladé, ale už vtedy vedeli, čo chcú: jedna druhú. Dnes 29-ročná Dominika mala osemnásť, keď si s Laurou prvýkrát začala. Predtým vyskúšala nejakých chlapcov, no priťahovali ju aj ženy. „Vždy som vedela, že bez muža by som nevedela byť. No vtedy som zistila, že okrem nejakej sexuálnej príťažlivosti k ženám som dokázala k tej danej žene prechovávať city,“ začína svoje rozprávanie mama ročného syna. Ich vzťah trval približne pol roka a trávili spolu každý deň.

„Aj keď sme sa medzi sebou tvárili, že náš vzťah je otvorený, po celý čas sme boli iba my dve pre seba.“ Okolie ich akceptovalo. „V čase, keď sme boli spolu, sme mali partiu, ktorá bola dosť uvoľnená, tak to nikto nejako neriešil. Je pravda, že pred rodinou sme to tajili,“ priznáva. To, že by o tú osobu niekedy v živote prišla, si nevie predstaviť. „Náš vzťah v istom zmysle pretrváva stále, ale obe vieme, že naša priorita je muž,“ dodáva Dominika.

Stará láska nehrdzavie
Dominika je vydatá, napriek tomu ju to k Laure stále ťahalo. Až natoľko, že spolu pred časom opäť prežili vášnivý románik. „Po dlhšom čase sme sa rozhodli dať si opäť babskú jazdu vo dvojici ako kedysi. A keďže sme si chceli pozrieť film u nej a dať si k tomu niečo dobré, asi viete, ako sa to skončilo. Medzi nami bola vždy obrovská príťažlivosť, ale aj citová väzba. A tá nevychladla ani po desiatich rokoch. Keď sme sa znova akoby prvýkrát pobozkali, proste to tam bolo. A bolo to skvelé. Tak sa začal náš tajný vzťah. V tom čase mala aj Laura priateľa, a hoci si niekto povie, že so ženou to nie je nevera, mužovi som to nemienila vešať na nos,“ spomína Dominika. (Článok pokračuje na ďalšej strane)

autor:  red.
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra